Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Vilnius open 2009

Rugpjūčio 15 - svarbiausia sporto klubo "Vilniaus legionas" diena per penkerius mūsų gyvavimo metus. Prireikė daug laiko, kad tinkamai pasiruoštume pirmosioms varžyboms. Pasiruošėm ir jos įvyko.

Rugpjūčio 15 dienos rytą pradėjo rinktis pirmi dalyviai. Į varžybas atvyko 10 Latvijos atstovų, geriausi Klaipėdos, Mažeikių, Kauno, Jonavos, Šiaulių, Prienų ir, žinoma, Vilniaus beiTrakų žaidėjai. Iš viso susirinko 50 dalyvių - 13 moterų ir 37 vyrai.

Žaidėjai burtų kelių buvo suskirstyti į pogrupius: 4 moterų ir 8 vyrų.
Pirmame moterų pogrupyje nenugalima buvo Ieva Brikmane - Buklovska, antra - Avelina Lace, trečia - Jurgita Šakienė. o ketvirta - Irena Čiplienė.
Antrame pogrupyje stipriausia buvo Arūnė Kvedarienė, kuri nugalėjo Eriką Bagdonavičienę (antra pogrupyje) ir Vilmą Armalienę, kuri turėjo pripažinti varžovių pranašumą, Vilma liko trečia.
Trečiame pogrupyje pirmą vietą iškovojo Natalija Zelenika, antra - Aurita Sirvydytė, trečia - Raminta Kvedaraitė.
Ketvirtame pogrupyje Vita Grebska buvo pirma, antra - Ligita Vilks ir trečia - Ramutė Kontorovičienė.

8 stipriausios merginos tęsė kovas finalo link.
Ieva Brikmane - Buklovska 3 - 0 nugalėjo Auritą Sirvydytę, Erika Bagdonavičienė 3 - 0 nugalėjo Vita Grebska, Natalija Zelenika taip pat 3 - 0 nugalėjo Avelina Lace, Ligita Vilks 3 - 1 palaužė Arūnę Kvedarienę.
Tolimesnėse kovose Ieva Brikmane Buklovska 3 - 0 nugali Eriką Bagdonavičienę, Ieva finale. Natalija Zelenika taip pat sausu rezultatu nugali Ligitą Vilks, Natalija taip pat finale.

Kovoje dėl trečios vietos fortūna šypsosi Erikai Bagdonavičienei, kuri po labai sunkios ir permainingos kovos laimi prieš Ligitą Vilks rezultatu 3 - 2.

Moterų finalas dar įdomesnis. Natalija pirmauja prieš Ievą 2 - 1, laimi trečią legą, tiesia ranką varžovei džiaugdamasi, kad laimėjo pirmą vietą, bet ji pamiršo, kad moterų finalas iki 4 pergalių. Ieva susikaupė, išlygino rezultatą ir laimėjo 4 - 3. Ieva Brikmane - Buklovska pirma.

Kaip ir moterys, vyrai taip pat buvo burtų keliu suskirstyti į 8 pogrupius.

Pirmame pogrupyje nenugalimas Arūnas Čiplys, antras Irmantas Mikalauskas, sekantys Marius Razma, Saulius Mockus ir Stasys Bendinskas.
Antrame pogrupyje geriausi Tomas Šakys, Jaroslavas Svirskas, Mindaugas Bendinskas, Vaidas Tamošiūnas, Andrej Arefjev.
Trečiame pirmas Darius Labanauskas, antras Kristaps Deksnis, sekantys Kęstutis Garalevičius, Darius Kairaitis ir Žilvinas Gaižutis.
Ketvirtame pirmas Guntars Grebskis, toliau Vytautas Riaubiškis, Algimantas Razgus, Artūras Kontorovičius, Aleksandr Stankevič.
Penktas pogrupis. Gintaras Nagevičius, Darius Brokartas, Jurij Botvinko, Rimas Želvys, Remigijus Žydelis.
Šeštas pogrupis. Leonidas Smirinenko, Ilgvars Lacis, Vojciech Klimaševski, Dainius Balsys.
Septintame pogrupyje pirmas Gintaris Armalis, antras Jonas Jonaitis, trečias Žanis Buklovskis ir ketvirtas Artūras Damaševičius.
Aštuntas pogrupis. Arvydas Kvedaras, Jurijus Stekolnikovas, Tomas Riaubiškis ir Vladimir Syrovatskij.

Užbaigus kovas pogrupiuose, geriausi 16 žaidėjų tęsė kovas toliau finalo link.

Arūnas Čiplys 4 - 0 laimi prieš Joną Jonaitį. Jaroslavas Svirskas 4 - 3 prieš Arvydą Kvedarą. Gintaras Nagevčius 4 - 3 prieš Kristaps Deksnis, Guntars Grebskis 4 - 0 prieš Ilgvars Lacis. Darius Labanauskas 4 - 0 prieš Darių Brokartą. Vytautas Riaubiškis  4 - 1 prieš Leonidą Smirinenko. Gintaris Armalis 4 - 0 prieš Irmantą Mikalauską. Tomas Šakys 4 - 1 prieš Jurijų Stekolnikovą. Pralaimėję žaidėjai užėmė 9 - 16 vietas.

Geriausio aštuntuko rezultatai:

Arūnas Čiplys 4 - 0 sutriuškina Jaroslavą Svirską. Guntars Grebskis nugali Gintarą Nagevičių 4 - 2. Darius Labanauskas 4 - 2 laimi prieš Vytautą Riaubiškį. Tomas Šakys 4 - 0 nugali Gintarį Armalį. Pralaimėję žaidėjai užėmė 5 - 8 vietas.

O štai kaip vietas pasidalino geriausi 4 žaidėjai:

Arūnas Čiplys 4 - 2 nugali Guntars Grebskis, Arūnas finale. Tomas Šakys taip pat 4 - 2 nugali Darių Labanauską, Tomas finale.
Kovą dėl trečios vietos įtikinamai laimi Darius Labanauskas prieš Guntars Grebskis 4 - 1.
Finalas. Abu varžovai verti pirmos vietos, gražus žaidimas, puikūs rezultatai, bet pirma vieta tik viena. Tomas Šakys 5 - 4 nugali Arūna Čiplį. Tomas Šakys nugalėtojas.

Rugpjūčio 16 diena, porinė ir "Buliaus" rungtis. Dalyvavo 6 moterų ir 15 vyrų porų.

5 - 6 vietas užėmė Erika Bagdonavičienė poroje su Jurgita Šakiene ir Vita Grebska poroje su Avelina Lace.
4 vietą užėmė Ligita Vilks poroje su Raminta Kvedaraite, kurios 2 - 3 pralaimėjo Irenos Čiplienės ir Arūnės Kvedarienės porai.
Finalą 4 - 3 laimėjo Ieva Brikmane - Buklovska poroje su Natalija Zelenika prieš Vilmą Armalienę ir Auritą Sirvydytę.

Ketvirtą vietą porinėje rungtyje tarp vyrų užėmė Gintaris Armalis ir Darius Labanauskas, kurie pralaimėjo 0 - 4 Arūno Čiplio ir Arvydo Kvedaro porai. Arūnas Čiplys su Arvydu Kvedaru treti.

Antrą vietą iškovojo Latvijos atstovai Guntars Grebskis su Ilgvars Lacis. Juos 5 - 2 nugalėjo Jaroslavo Svirsko ir Leonido Smirinenko pora, kuri ir užėmė pirmą vietą.

"Buliaus" rungtį tarp moterų laimėjo Ieva Brikmane - Buklovska. Ieva surinko 475 taškus.
"Buliaus" rungtį tarp vyrų laimėjo Erikas Mačiūnas. Erikas surinko 425 taškus.

Nugalėtojai buvo apdovanoti išskirtinėmis taurėmis, diplomais ir piniginiais prizais.

Ačiū visiems susirinkusiems į pirmas "Vilniaus legiono" organizuojamas varžybas "VILNIUS OPEN 2009". Nepykite, jei kas buvo netaip, lauksim komentarų, kad galėtume pasitaisyti ir tobulėti.
P.S.  Arvydai, atsiprašau, kad tave sumaišiau vietomis pogrupiuose, galėsiu vieną legą artimiausiose varžybose pasiduoti :), o jei rimtai, tai padariau klaidą, atsiprašau.