Lt | En | Ru
Naujienos
Vilniaus legionas pradėjo rudens sezoną

Trečiadienį sporto klubas Vilniaus legionas pratęsė "Smūgio" reitingą, kol kas "Bravaria" alaus darykloje - restorane.
Susirinko 11 ištikimiausių ir geriausių smiginio žaidėjų. Susiskirstėme į 4 pogrupius ir kovėmės iki 4 pergalių, finale iki 5 pergalių.

Pirmame pogrupyje:
1. Rimas Želvys
2. Erikas Mačiūnas
3. Žilvinas Gaižutis, kuris užėmė galutinę 10 vietą.

Antrame pogrupyje:
1. Virginijus Vozbutas
2. Ženia Judin
3. Ramutė Kontorovičienė, kuri užėmė galutinę 9 vietą.

Trečias pogrupis:
1. Artūras Kontorovičius
2. Vytautas Podolianka
3. Aurita Sirvydytė, užėmė galutinę 11 vietą.

Ketvirtame pogrupyje pirmas Mindaugas Skarbalius, Adis Butkus antras.

Pirmais ir antrais numeriais išėję iš pogrupių žaidėjai toliau tęsė kovas:
Rimas 4 - 1 nugalėjo Vytautą (galutinė 6 vieta), Mindaugas 4 - 1 laimėjo prieš Ženią (galutinė 5 vieta), Erikas 4 - 0 nugalėjo Artūrą (8 vieta), Virginijus 4 - 3 vos nugalėjo Adį, kuris užėmė 7 vietą.

Į finalą be didesnio vargo išėjo Rimas ir Erikas. Rimas 4 - 2 nugalėjo Mindaugą, o Erikas  4 - 0 Virginijų.

Kovoje dėl trečios vietos vyko labai atkakli kova: Mindaugas su Virginijumi išnaudojo visus galimus legus, o lemiamą laimėjo Virginijus.

O Erikas sužaidė patį geriausią savo finalą, kurį laimėjo 5 - 0 prieš Rimą.

Pirmadienį renkamės į Bravaria, kur pratęsime Bravarijos smiginio čempionatą, varžybų pradžia 19 val.