Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
„VILNIAUS LEGIONO“ filialas „įsikūrė“ Chagcharane, Goro provincijoje, Afganistane
   Lietuvos kariuomenės diena Afganistane buvo paminėta prie  SMIGINIO (DARTS) taikinių. Lietuvos kariuomenės Provincijos atkūrimo grupės dešimtosios pamainos (PAG-10) kariai Kariuomenės dieną paminėjo organizuodami SMIGINIO turnyrą. Varžybos sulaukė didelio susidomėjimo. Turnyre dalyvavo 22 dalyviai, tarp kurių buvo ne tik Lietuvos, bet ir Danijos, JAV, EUROPOL atstovai, atliekantys misiją kartu su Lietuvos kariais. Buvo žaidžiama dvejų minusų sistema, tačiau prieš tai surengtos kvalifikacinės varžybos, siekiant atrinkti geriausių šešioliktuką. Buvo žaidžiama klasikinė rungtis, „501 straight in, double out". Pradžia, ypač pirmą kartą žaidžiantiems dalyviams buvo sunkoka, tačiau su kiekviena dvikova daugėjo efektingų pataikymų į trigubas zonas, bei greitesnių užsidarymų pataikant į reikiamą dvigubą zoną. Pusfinalyje ir finale žiūrovų jau nestebino žaidėjų surenkami „šimtukai" ar žaidimo užbaigimas 20-30 strėlyte.
   Turnyrą laimėjo „VILNIAUS LEGIONO" narys, PAG-10 štabo viršininkas majoras Artūras Jasinskas, antras liko EUROPOL atstovas iš Lietuvos Vytaras Ratkevičius, trečias - kapitonas iš Danijos Marius Moller ir ketvirtas - lietuvių kilmės JAV kariškis David Pukas.
   Šiuo turnyru SMIGINIO žaidimas PAG stovykloje neapsiribos, nes žaidimas „užkabino" ne tik karius žaidusius pirmą kartą, bet ir žiūrovus, todėl didelės dalies karių pageidavimu jau pradedama galvoti apie SMIGINIO čempionato organizavimą.

                                                            Mjr. Artūras Jasinskas
                                                     Parengta pagal PAG - 10 informacija.

 
 
2009 11 27 Komentarai: 1
 
Jūsų komentarai
Mindaugas S. - 2009-11-28 14:00:50
Smagu, kad LTU smiginio geografija plečiasi, šaunuolis Erikas, kad prisideda prie šios sporto šakos populiarinimo visais įmanomais būdais. Na, o mūsų kariams linkiu taiklių strėlių ir gerų emocijų prie taikinių.
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XXXVIII etapas
2020 rugsėjo 16
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020 
Atidėta, sekite informaciją.

Smulkesnė informacija: Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E