Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos

Federacijos taurė 2010

Šį savaitgalį, balandžio 17 - 18 dienomis, Šiauliuose susirinko geriausi visų klubų žaidėjai, kad išsiaiškinti kuris klubas stipriausias. Susirinko 72 vyrai ir 22 moterys, kurie varžėsi individualioje, porinėje ir komandinėje rungtyse. Mūsų klubą atstovavo 11 legionierių.

Individualioje rungtyje geriausiai sekėsi Auritai Sirvydytei, kuri užėmė 2 vietą
Rimas Želvys iškovojo 9 vietą.
Ženia Judin, Erikas Mačiūnas ir Slava Savkoit užėmė 17 vietą.
Mindaugas Skarbalius, Žilvinas Gaižutis, Arvydas Dzimidavičius, Artūras Lesauskas, Virginijus Vozbutas ir Adis Butkus užėmė 33 vietą.

Porinėje rungtyje sublizgėjo Rimas su Slava, kurie iškovojo 3 vietą, pritrūko vos vos (3 - 4), kad vyrukai nugalėtų Mažeikių monstrus.
Mindaugas su Eriku  iškovojo 9 vietą.
Ženia su Virginijumi ir Adis su Artūrų užėmė 17 vietą.
Žilvinas su Arvydu užėmė 25 vietą.
Porinėje rungtyje Aurita Sirvydytė kartu su trakų klubo nare Ramute Kontorovičiene užėmė 3 vietą.

Komandinėje rungtyje sudarėme dvi komandas.
Vilniaus legiono II komanda: Slava, Žilvinas, Arvydas, Artūras užėmė 14  vietą.
Puikiai pasirodė Vilniaus legiono I komanda: Rimas, Ženia, Mindaugas ir Erikas. Komandinės rungties finale kovojome jau trečią kartą. Pirmus du kartus pralaimėjome ir užėmėme antras vietas. Trečias kartas nemelavo ir mūsų klubas iškovojo pirmą vietą, finale 9 - 7 nugalėjome Mažeikių pirmą komandą, kuri mus nugalėjo pirmo ir antro susitikimo metu.

Galutinėje visos Lietuvos klubų įskaitoje „Vilniaus legionas “ užėmė 3 vietą. Pirmą vietą užėmė Mažeikių klubas, antrą vietą iškovojo Jonavos klubas, ketvirtą - Šiaulių klubas.

Puikus Vilniaus legiono pasirodymas. Šaunuoliai :)