Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Kaunas Open 2010

Šiandien, gegužės mėn. 22 d., įvyko pasaulinio reitingo varžybos „Kaunas Open 2010“. Varžybose dalyvavo Latvijos, Baltarusijos, Estijos, Vokietijos, Kipro, Suomijos ir žinoma Lietuvos žaidėjai, kurie žaidė „501“ su dviguba pabaiga, individuali rungtis.

Mūsų sporto klubą atstovavo 10 narių, kurie pasiekė labai gerų rezultatų.

Aurita Sirvydytė be didesnių rūpesčių pasiekė pusfinalį, kuriame pralaimėjo Suomijos atstovei Maret Liiri 4 - 0. Aurita Sirvydytė iškovojo III vietą.

Puikus ir vyrų pasirodymas. Jevgenij Judin - Ženia, Virginijus Vozbutas ir Erikas Mačiūnas užėmė 9 vietą. Nedaug trūko Ženiai ir Erikui, kurie turėjo galimybę nugalėti nuolatinius lyderius Gintarą Nagevičių ir Arūna Čiplį, Virginijus, kaip pats prisipažino, nebepajėgė kovoti.

17 vietą iškovojo Rimas Želvys ir Donatas Tarasevičius.

33 vietą užėmė Mindaugas Skarbalius, Žilvinas Gaižutis, Česlav Savkoit - Slava ir Artūras Lesauskas. Šiems žaidėjams pritrūko tik sėkmingai uždaryti ir pabaigti kovas, pamačius kaip jie renka taškus net nekildavo abejonių, kad jie nugalės, kai kurie net pirmavo legais, tačiau dvigubi dvigubi dvigubi ir įtariu nervai, jaudulys jiems sutrugdė pasiekti pergales.

Gegužės mėn. 23 d. įvyko porinė rungtis, 24 vyrų ir 7 moterų poros.

Aurita sirvydytė poroje su trakiške Vilma Armaliene iškovojo pirmą vietą ir tapo Kaunas Open 2010 porinės rungties čempionėmis.

Puikiai pogrupyje sužaidę Mindaugas Skarbalius ir Erikas Mačiūnas (1 pogrupyje) pralaimėjo 2 - 4 Osvaldo Kšanio ir Artūro Bogučiansko porai (Šiauliai) ir tenkinosi 9 vieta.

Donatas Tarasevičius poroje su Jonu Jonaičiu (Jonava) taip pat sėkmingai įveikė pogrupį, bet po to pralaimėjo, 9 vieta.

Ženiai Judin su Virginijumi Vozbutu ir Rimui Želviui su Artūru Damaševičiumi (Kaunas) pasisekė mažiau ir jie neįveikė pogrupio žaidėjų nors trūko vos vos, 17 vieta.

Smagu, kad tokio lygio varžybose sugebėjome iškovoti tikrai aukštas vietas.