Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Saulkrastu čempionats 2010

Rugpjūčio 28 d., Latvijoje, Saulkrasti kurortiniame miestelyje įvyko pirmos rimtos varžybos po vasaros atostogų. Susirinko 17 moterų, 50 vyrų iš Lietuvos ir Latvijos. Žaidėjai buvo suskirstyti į pogrupius ir prasidėjo visų ilgai laukstos varžybos. 16 vyrų pogrupių ir 4 moterų.
     Burtai lėmė, kad Mindaugas Skarbalius papuolė į pirmą pogrupį, kuriame susitiko su Arūnų Čipliu, Dariumi Repšiu, pastarieji iš Mažeikių, abiems Mindaugas pralaimėjo rezultatais 1 - 3. Jurgis Grabčiks (Saulkrasti) turėjo pripažinti Mindaugo pranašumą, 3 - 0 Mindaugo naudai. Vienos pergalės Mindaugui nepakako išeiti iš grupės. Mindaugas užėmė 33 vietą.
     Erikas Mačiūnas papuolė į 7 pogrupį. Pirmame susitikime Erikas 3 - 0 nugali Naurį Gleglu (Talsi) ir 3 - 2 Jurgį Grabčiks (Saulkrasti). Nugalėjęs abu varžovus Erikas Užsitikrina pirmą vietą grupėje.
     Sekančioje kovoje Erikas 3 - 0 nugali Davis Blankenbergs (Saulkrasti) ir jau tarp 16 geriausių dienos žaidėjų.
     Kelią tarp 8 stipriausių Erikui rezultatu 1 - 3 užkerta Mareks Gražuls (Ryga). Erikas užėmė 9 vietą.

Mindaugas labai nenusiminė ir nusprendė iškovoti paguodos turnyro pirmą vietą, taip ir padarė :) Mindaugas 2 - 1 nugalėjo Česlavs Šakels (Daugavpils), 2 - 0 Grigorijs Novoselovs (Karsava), 2 - 0 Andris Ziemelis (Kaleti) ir 2 - 0 finale nugali Jurgis Grabčiks (Sualkrasti).
     Tarp moterų paguodos turnyre stipriausia buvo Irena Čiplienė (Mažeikiai).

Pagrindinėje rungtyje stipriausias Madars Razma (Priekulė), kuris 4 - 0 finale sutriuškino Guntars Grebskis (Jekabpils).

Avelina Lace (Cesis) 4 - 3 įveikė Vita Grebska (Jekabpils). Avelina nugalėtoja.