Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
Spalio taurė 2010

Šį savaitgalį įvyko draugiškos smiginio varžybos tarp 3 smiginio sporto klubų. Vilniaus legionas - 10 žaidėjų, Buliaus akis - 4 žaidėjai, Legas - 8 žaidėjai. 

Kovojome individualiose ir porinėje rungtyse.

Šeštadienį susirinko 12 geriausių vyrų ir 3 geriausios merginos. Kovos vyko labai įnirtingos, žaisti buvo labai sunku, nes kai kurie žaidėjai susitiko kovoti pirmą kartą ir nežinojo vienas kito pajėgumo :)

Merginos atvyko trys iš 3 skirtingų klubų. Merginos susikovė tarpusavyje. Nenugalima buvo Vilma Armalienė, kuri pogrupyje užėmė I vietą, Aurita Sirvydytė iškovojusi prieš Rūtą Liaudanskaitę pogrupyje užėmė antrą vietą. Rūta Liauddanskaitė - III vieta. Vilma su Aurita susikovė iki 6 pergalių sužaidus pogrupyje tam, kad tikrai išsiaiškintu, kuri stipresnė :) Vilma įtikinamai laimėjo ir tapo vakaro nugalėtoja.

Vyrai burtu keliu buvo suskirstyti į 2 pogrupius po 6 žaidėjus.
Pirmame pogrupyje tik dėl geresnio laimėtų / pralaimėtų legų santykio +1 pirmą vietą iškovojo Donatas Tarasevičius, antras - Jevgenij Judin. Algirdas Dobrovolskis su 3 pergalėmis - III vieta. Po 2 pergales iškovojo Darius Kairaitis ir Andrius Kerinas, bet pas Darių geresnis legų santykis ir jis IV, Andrius - V pogrupyje. Arūnas Šimaitis puikiai kovojo, bet jam pritrūko jėgų ir liko VI vietoje. 

Antrame pogrupyje I vietą iškovojo Rimas Želvys su 4 pergalėmis, Rimui laimėti 5 pergalių neleido Darius Ryliškis, kuris demonstravo tikrai puikų žaidimą. Darius Ryliškis, Erikas Mačiūnas ir Nauris Dzikas surinko po 3 pergales, teko skaičiuoti legus ir tada Erikas II, Darius III, Nauris IV vieta. Vytautas Stankevičius ir Artūras Lesauskas iškovojo po 1 pergalę, surinko vienodai laimėtų / pralaimėtų legų, bet Vytautas šį kartą V, nes nugalėjo Artūrą - VI vieta grupėje.

Geriausieji pogrupių žaidėjai, kurių liko 8 kovėsi toliau. 
Donatas 4 - 2 nugalėjo Naurį, Algirdas 4 - 1 Eriką, Rimas 4 - 2 Darių K., Jevgenij 4 - 1 Darių R.
Kovose dėl patekimo į finalą vyrai išnaudojo visus legus. Donatas 4 - 3 vos vos įveikė Algirdą, o Rimas 4 - 3 palaužė Jevgenijų.

III vietą rezultatu 4 - 1 iškovojo Jevgenij Judin, nugalėjęs Algirdą Dobrovolskį.
Donatas Tarasevičius rezultatu 3 - 5 pralaimėjo Rimui Želviui. Donatas užėmė antrą vieta.

Vakaro nugalėtojas Rimas Želvys.

Sekmadienį varžytis porinėje rungtyje merginų neatsirado :( gaila.

O štai vyrų panoro dalyvauti 7 poros. 2 pogrupiai ir kovos prasidėjo.

Rimas su Donatu surinko 3 pergales ir užėmė I vietą pogrupyje. Mindaugas su Eriku - 2 pergalės ir II vieta. Jevgenij su Gintariu - 1 pergalė ir III vieta. Arūnui su Vaidu pergalių iškovoti nepavyko, jie liko IV.

Antrame pogrupyje puikiai sužaidė Tumėnų šeima. Gintaras su Luku iškovojo 2 pergales ir pirmi grupėje. Giedrius su Nauriu antri su 1 pergale. Artūras su Česlavu treti be pergalių.

Visi žaidėjai pateko į sekantį etapą, tik pirmo pogrupio pirmą vietą užėmę žaidėjai pateko į sekantį ratą be kovos.

Jevgenij su Gintariu 4 - 1 nugalėjo Giedriaus ir Naurio porą. Gintaras su Luku 4 - 0 sutriuškina Arūno ir Vaido porą. Mindaugas su Eriku 4 - 1 nugali Artūrą su Česlavu.

Į finalą be didesnių problemų kelią prasiskina Rimas su Donatu 4 - 2 palaužę Jevgenijų ir Gintarį. Gintaras su Luku 4 - 1 sutriuškina Mindaugą su Eriku.

Dėl III vietos susikovė Jevgenij su Gintariu ir Mindaugas su Eriku. Stipresni šį kartą Mindaugas ir Erikas 4 - 1, jie treti. Jevgenij ir Gintaris IV vieta.

Finale triumfavo Gintaras su Luku, kurie pralaiminėdami 1 - 4 Rimui ir Donatui, sugebėjo išlyginti rezultatą, bet ir iškovoti pirmą vietą.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, boulingo centro „Smūgis“ ir sporto klubo „Vilniaus legionas“ įsteigtais prizais.

Visi rezultatai čia

Lapkričio taurę mielai sutiko pravesti sporto klubas „Legas“. Sekite skyrelį svarbu ir sužinosite „Lapkričio taurės“ datą :)

Tikiuosi visi liko patenkinti rezultatais ir varžybomis. IKI.  

 

 
 
2010 10 17 Komentarai: 5
 
Jūsų komentarai
Mindaugas S. - 2010-10-21 15:26:57
dar reikejo treciadieni ateiti - ir ten butum antras, nes Gintaras suzaide vel puikiai.

donatas - 2010-10-20 11:12:34
Visiem :) Negražu taip, šeštadieni, sekmadienį ir pirmadienį antras likau, tad pilnas

Erikas Mačiūnas - 2010-10-19 22:53:22
Kas čia kam keršys :) ? Žaidėme, tai draugiškai.

donatas - 2010-10-19 18:08:04
Laukiam keršto valandos

Mindaugas S. - 2010-10-17 23:48:00
Aciu uz turnyreli - visai smagu, kad susirinko geriausi Vilniaus krasto grajokai - pabendravom, pazaidem, gerai praleidom laika :)
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XIII etapas
2020 balandžio 1
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020
II etapas
Po viruso pabaigos
Registracija iki 18:20
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E