Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Klaipėdos taurė 2010

Spalio 30 - 31 dienomis, Klaipėdoje pirmą kartą įvyko reitinginės varžybos. Susirinko 62 vyrai ir 18 moterų. Svečių atvyko iš Latvijos, Mažeikių, Šiaulių, Kauno, Trakų, Vilniaus ir žinoma nustebino gausus būrys žaidėjų iš Klaipėdos.

Šeštadienį įvyko individuali rungtis. Net 12 legionierių garbingai kovėsi su stipriausiais Lietuvos ir Latvijos žaidėjais.

Geriausiai sekėsi jauniausiam legionieriui. Lukas Tumėnas pogrupyje užėmė antrą vietą ir pateko į tolimesnį etapą. Lukui teko vienas stipriausių žaidėjų, tai Gintaris Armalis. Tačiau Lukui autoritetų nėra, 4 - 0 Luko naudai. Lukas 4 - 2 įveikė ir žaidėją iš Mažeikių Valdą Mišeikį. 4 - 0 Luko naudai ir kovojant su vilniečiu Algirdu Dobrovolskiu. Susitikus su Latvijos atstovu Luko įspūdinga kelionė finalo link baigiasi. Aigars Strelis 4 - 1 įveikia Luką.
Lukas Tumėnas užėmė trečią vietą. Šaunuolis.

Jevgenij Judin - Ženia grupėje užėmė 1 vietą. Sekančiame etape 4 - 2 nugalėjo vilnietį Donatą Riškų. Antras varžovas taip pat iš Vilniaus ir tai negeras ženklas Ženiai, kuris 1 - 4 turėjo pripažinti Algirdo Dobrovolskio pranašumą.
Ženia Judin užėmė devintą vietą.

Artūras Lesauskas grupėje iškovojo antrą vietą ir sekančiame rate susitiko su Dariumi Labanausku, kuris ir laimėjo 4 - 1.
Artūras Lesauskas užėmė 17 vietą.

Virginijus Vozbutas pogrupyje taip pat antras, o jo varžovas Aigars Strelis, kuris 4 - 1 įveikia ir Virginijų.
Virginijus Vozbutas užėmė 17 vietą.

Donatas Tarasevičius didesnių problemų pogrupyje neturėjo ir užėmė 1 vietą. Problemos prasidėjo sekančiose kovose susitikus su Osvaldu Kšaniu, kuris 4 - 3 įveikė Donatą.
Donatas Tarsevičius užėmė 17 vietą.

Erikas Mačiūnas, Rimas Želvys, Mindaugas Skarbalius, Česlav Savkoit - Slava ir Gintaras Tumėnas pogrupiuose užėmė trečias vietas ir į tolimesnį etapą nepateko. Šie žaidėjai užėmė 33 vietą.
Arvydas Dzimidavičius ir Žilvinas Gaižutis pogrupiuose liko ketvirti ir užėmė 49 vietą.

Sekamdienį vyko porinė rungtis. Užsiregistravo 22 poros, tarp kuriu 6 legionierių.

Mindaugas Skarbalius / Erikas Mačiūnas pogrupyje užėmė 2 vietą. Mindaugas su Eriku sekančiame etape 4 - 0 nugalėjo A. Dobrovolskio / Martinkaus porą. Latvių įveikti nepavyko, 4 - 1 Aigars Strelis / Madars Razma naudai.
Mindaugas su Eriku užėmė 5 vietą.

Rimas Želvys / Donatas Tarasevičius pogrupyje iškovojo 1 vietą. Sėkmingai pasirodė Rimas su Donatu sekančiame etape rezultatu 4 - 2 įveikę Žiemelio / Barkaus porą iš Latvijos. O štai lietuvaičių Arūno Čiplio / Aleksandr Stankevič poros įveikti nepavyko 4 - 1 mažeikiškių naudai.
Rimas su Donatu užėmė 5 vietą.

Žilvinas Gaižutis / Arvydas Dzimidavičius pogrupyje pirmi. Sekančiame etape Žilvinas su Arvydu 1 - 4 pralaimėjo Jono Jonaičio / Vytauto Riaubiškio porai.
Žilvinas su Arvydu užėmė 9 vietą.

Ženia Judin / Virginijus Vozbutas ir Gintaras Tumėnas / Lukas Tumėnas pogrupiuose užėmė trečias vietas ir galutinėje įskaitoje liko 13 vietoje.
Slava Savkoit / Artūras Lesauskas pogrupyje liko ketvirti. Jiems atiteko 19 vieta.

Puikus pasirodymas, vienas malonumas rašyti straipsnį. Sveikinu visus legionierus su puikiais pasiekimais. Šaunuoliai.

2010 11 01 Komentarai: 1

Jūsų komentarai
Jurgita - 2010-11-02 15:18:56
Sveikinu puikiai varžybose pasirodžiusius vilniečius. Lukas - tikrai šaunuolis. O ir Rimą su Mindaugu reikia pagirti kaip gerus kovotojus. Jie kovingumo neprarado net ir neišėję iš pogrupio ir su ne mažesniu užsidegimu nei pagrindinėse asmeninėse varžybose žaidė paguodos turnyre. Įveikę priešininkus paguodos pogrupiuose, jie sėkmingai ratas po rato iki finalo keliavo paguodos atkrentamosiose varžybose. O finale jiems prireikė netgi paskutiniojo lemiamo 5 lego (iki 3 pergalių). 3:2 Rimo Želvio naudai ir jis vakarą baigė laimėdamas nemokamą nakvynę 4 žvaigždučių viešbutyje.