Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
Lithuania Open 2010

Lietuvos atvirojo smiginio čempionato asmeninėje rungtyje dalyvavo 88 vyrai ir 29 moterys iš 10 šalių."Vilniaus Legionui" atstovavo 14 vyrų ir 1 moteris. Gausiausiai buvo atstovaujamos Lietuva, Latvija ir Baltarusija. Gerai sekėsi ir norvegams, kurių žaidėjas Stig Jarle Knudsen tik finale 4:6 nusileido Baltijos šalių, o dabar ir pasaulio reitingo vienam iš lyderių Arūnui Čipliui. Beje Arūnas pusfinalyje labai gražioje ir atkaklioje kovoje rezultatu 5:4 įveikė kylančią Latvijos smiginio žvaidždę jaunąjį Madars Razma. Latvis buvo išsiveržęs į priekį net 4:0, bet Arūnas Čiplys rezultatą išlygino ir užtikrintai laimėjo lemiamą legą. Trečiąją vietą su Madars Razma daug kam netikėtai pasidalino Dainius Ivanavičius. Dainius Ivanavičius prieš keletą metų laimėjęs Lietuvos čempionatą paskutiniu metu retai dalyvaudavo varžybose ir nerodydavo gerų rezultatų. Moterų grupės nugalėtoja paaiškėjo tik lemiamame lege. Jonavietė Rytė Banaitienė buvo tik per žingsnį nuo pergalės pirmaudama 3:2, bet labai lygioje kovoje turėjo pripažinti kitos jonavietės Erikos Bagdonavičienės pergalę.

Legionierių pasiekimai:

Asmeninėse varžybose Aurita pogrupyje pralaimėjo dvi kovas ir iš grupės neišėjo.

Vyrų varžybose geriausiai sekėsi Mindaugui Skarbaliui, kuris užėmė 5-ą vietą, įveikęs Latvijos atstovus Žanį Buklovskį ir Aigarą Strelį, bet neperžengęs tą vakarą fantastiškai žaidusio Dainiaus Ivanavičiaus barjero.

Lukas Tumėnas, išėjęs iš pogrupio pirmame rate iš kart susitiko su vienu Lietuvos lyderiu Tomu Šakiu ir jam pralamėjo  sausu rezultatu (0-4).
Rimas Želvys po pogrupio, pirmoje kovoje turėjo pripažinti Naurio Dziko pranašumą (0-4)
Lukas ir Rimas užėmė 17 vietą. 

Erikas Mačiūnas, Slava Savkoit, Artūras Lesauskas, Gintaras Tumėnas, Edmondas Kukis, Žilvinas Gaižutis, Arvydas Dzimidavičius, Donatas Tarasevičius, Ženia Judin, Virginijus Vozbutas ir Robertas Vozbutas iš pogrupio neišėjo.

Antrą varžybų dieną vyko porinė rungtis.

 Iš pogrupio išeiti nepavyko tik Artūrui su Slava, visi kiti sėkmingai pasiekė atkrintamąsias varžybas.
Atkrintamosiose burtai lėmė, kad Legionieriai turėjo "lipti" vieni per kitus: pirmame rate susitiko Ženia/Virgis su Luko/Gintaro pora. Lukas ir Gintaras žengė toliau, bet vėl turėjo žaisti su Mindaugu/Eriku. Mindaugas su Eriku, sausai laimėję prieš Trakų atstovus Darių Brokartą / Darių Kairaitį, nepaliko jokių vilčių ir Lukui su Gintaru 4-0. Sustabdė juos tik čempionais tapę A. Čiplys / D. Bate, nugalėję 1-4.
Žilvinas su Arvydu pralošė Stig "Red Devil" Jarle Knudsen / Tomas Šakys pirmąjame rate. 

Galutinė įskaita:
Mindaugas / Erikas - 3 vieta
Lukas / Gintaras - 5 vieta
Ženia / Virgis - 9 vieta
Žilvinas / Arvydas - 9 vieta  

Ačiū visiems prisidėjusiems prie varžybų organizavimo, salės paruošimo ir sutvarkymo. 

 
 
2010 11 25 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
VIII etapas
2020 vasario 26
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020
Vasario 27 d.
Registracija iki 18:20
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E