Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Kovo taurė

Kovo 26 d., šeštadienį, alaus darykloje - restorane „Bravaria“ įvyko smiginio varžybos Kovo taurei laimėti. Susirinko 14 merginų ir 34 vaikinai. Varžybose dalyvavo 16 žaidėjų iš Apuoko, 9 iš Vilniaus legiono, 7 iš Lego, 4 iš Buliaus (Trakai), 10 mokinių su 2 mokytojais. Žaidėme „501“ su dviguba pabaiga iki 3 pergalių, finalas ir kovos dėl 3 vietos iki 4 pergalių. Burtų keliu žaidėjai buvo suskirstyti į 8 vyrų ir 4 moterų pogrupius, iš kiekvieno pogrupio į sekantį etapą pateko po du geriausius grupės žaidėjus, toliau vienas minusas finalo link.

Tarp merginų nenugalima buvo Rūta Liaudanskaitė iš Lego, ji finale 4 - 3 nugalėjo Vilniaus legiono atstovę Vilmą Armalienę. Trečią vietą iškovojo Buliaus (Trakai) atstovė Irma Ivoškienė, kuri 4 - 2 nugalėjo moksleivę Lucyną Jancevič.

Gintaras Tumėnas iš Vilniaus legiono, finale 4 - 2 nugalėjo Lego atstovą Naurį Dziką. Trečią vietą iškovojo taip pat legionierius Gintaris Armalis, kuris 4 - 0 įveikė Buliaus (Trakai) atstovą Viktorą Neliubiną.

Visi rezultatai antradienio vakare :)

Pasiekimai:
180 - Vilma Armalienė, Gintaris Armalis
Buliai - Albertas Olechnovičius, Gintaras Tumėnas, Artūras Lesauskas ir 3 Buliai priklauso Edmondui Kukiui
18 strėlytėmis žaidimą pabaigė Darius Ryliškis ir Gintaras Tumėnas
20 strėlytėmis žaidimą pabaigė Lukas Tumėnas, Darius Ryliškis, Artūras Lesauskas ir 2 kartus su 20 strėlyte žaidimą pabaigė Edmondas Kukis
Už pasiekimus žaidėjai buvo apdovanoti sparneliais.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, nugalėtojai ir prizininkai medaliais ir Bravarijos įsteigtais prizais.

Tikiuosi visi gerai praleidote šeštadienio dieną su strėlytėmis prie taikinio. Balandžio taurę planuoja pravesti sporto klubas Legas.