Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Lietuvos Darts sporto federacijos taurė 2011

Balandžio 9 - 10 dienomis, Šiauliuose įvyko Lietuvos Darts sporto federacijos taurė 2011. Susirinko beveik visų klubų geriausi žaidėjai. Šeštadienį įvyko individuali ir porinė rungtys, sekmadienį kovojo komandos. Individualioje rungtyje žaidė 20 moterų ir 63 vyrai, 5 moterų ir 12 vyrų komandų, 9 moterų ir 30 vyrų porų.

Trumpai aprašysiu legionierių kovas, jų rezultatus, ką pamiršau ar nežinau manau tikrai papildysite komentaruose :)

Mūsų vienintelės ir nepakartojamos merginos šeštadienį, individualioje rungtyje, sėkmingai įveikė pogrupius: Vilma Armalienė pirma, Aurita Sirvydytė antra. Auritai iš pogrupio išeiti antrai neužteko, kad užsitikrintų vietą aštuntuke ir ji turėjo susikauti su Arūne Kvedariene, kuri 2:3 turėjo pripažinti Auritos pranašumą, Aurita Aštuntuke.
     Mergonos nenuleidžia rankų ir toliau abi skina pergales. Vilma 3:0 nugali Rytę Banaitienę (Jonava), o Aurita 3:1 laimi prieš Rūtą Liaudanskaitę (Vilniaus „Legas“).
     Vienas žingsnis ir finalas, bet čia Vilmai ir Aurita kelią pastoja Jonavos žaidėjos. Vilma 1:3 pralaimi Renatai Vaikutienei, o Aurita 1:3 Erikai Bagdonavičienei. Mūsų merginos iškovojo dvi prizines trečias vietas, šaunuolės :)

Vyrų tryliktukas puikiai nusiteikęs pradėjo individualias kovas, tik ne visiems jos baigėsi pergalėmis ir patekimu į sekantį etapą.

Puikiai kovėsi naujai „iškeptas“ :) Giedrius Martinaitis, bet jo debiutas nebuvo sėkmingas, Giedrius pogrupyje užėmė ketvirtą vietą, o galutinėje įskaitoje 49 vietą.
     Nesisekė ir šiems legionieriams: Lukui Tumėnui, Gintarui Tumėnui, Virginijui Vozbutui, Artūrui Lesauskui ir Arvydui Dzimidavičiui, kurie pogrupiuose užėmė trečias vietas, daugeliui teko skaičiuoti laimėtų/pralaimėtų legų santykį, kuris pasirodė mūsų vyrams nepalankus ir jiems teko 33 vieta.
     Antras vietas pogrupiuose iškovojo ir į sekantį etapą iškopė: Mindaugas Skarbalius, Gintaris Armalis ir Česlav Savkoit.
     Pirmas vietas pogrupiuose užėmė ir taip pat į sekantį etapą pateko: Jevgenij Judin, Rimas Želvys, Donatas Tarasevičius ir Erikas Mačiūnas.

32 stipriausi Lietuvos vyrai susikaupė ir pradėjo kovas finalo link.

Mindaugas Skarbalius 1:3 pralaimėjo Liudui Čereškevičiui (Vilniaus „Apuokas“), Jevgenij Judin tik 2:3 turėjo pripažinti Alberto Olechnovičiaus (Vilniaus „Apuokas“) pergalę, Erikas Mačiūnas 0:3 buvo sutriuškintas Algimanto Razgaus (Mažeikiai), Česlav Savkoit 2:3 pralaimėjo Andriui Sparauskui (Kaunas). Šiems legionieriams atiteko 17 vieta.
     Gintaris Armalis 3:1 nugalėjo Aleksandrą Stankevič (Mažeikiai), Rimas Želvys 3:1 nugalėjo S. Vosylių (Šiauliai), Donatas Tarasevičius 3:1 laimėjo prieš V. Bereziną (Mažeikiai). Gintaris, Rimas, Donatas tarp 16 stipriausių.
     Toliau susitiko du legionieriai. Rimas Želvys 3:0 sutriuškino Gintarį Armalį, o Donatas Tarasevičius rezultatu 0:3 pralaimėjo Dariui Labanauskui (Kaunas). Gintaris su Donatu užėmė 9 vietą.
     Sėkmingą Rimo žygį nutraukė (1:3) Arūnas Čiplys (Mažeikiai). Rimas tarp legionierių pasirodė geriausiai ir iškovojo 5 vietą.

Po pietų prasidėjo porinė rungtis.

Vilma su Aurita sėkmingai įveikė pogrupį (3 vieta) ir žygiuoja toliau.
     Sekančiame rate mūsų merginos 3:0 sutriuškina Rūtos Liaudanskaitės ir Irinos Achrem (Vilniaus „Legas“) porą.
     Vilma su Aurita ir toliau žaidžia puikų žaidimą, 3:0 nugalėdamos Rytės Banaitienės ir V. Orlovienės (Jonava) porą mūsų merginos patenka į finalą.
     Finalas iki 4 pergalių, bet ir čia legionierės sublizga, Vilma su Aurita 4:2 nugali Linos Baliutienės ir Daivos Mišeikienės (Mažeikiai) porą.
     Vilma Armalienė ir Aurita Sirvydytė porinės rungties čempionės :)

6 legionierių poros, tik vienai nepasiseka ir neįveikia pogrupio, tai Artūras Lesauskas su Giedriumi Martinaičiu, kiek pamenu pogrupyje 3 poros surinko vienodai pergalių, teko skaičiuoti legus, Artūras su Giedriumi ketvirti pogrupyje ir 25 galutinė vieta.
     Sėkmingai pogrupius įveikė ir į sekantį etapą pateko: Gintaras Tumėnas su Luku Tumėnu (2 grupėje), Arvydas Dzimidavičius su Eriku Mačiūnu (2 grupėje), Mindaugas Skarbalius su Gintariu Armaliu (1 grupėje), Rimas Želvys su Donatu Tarasevičiumi (1 grupėje), Jevgenij Judin su Virginijumi Vozbutu (1 grupėje).
     Šešioliktuke dvi mūsų poros pralaimi, tai Ginatas su Luku 0:3 buvo sutriuškinti Gintaro Nagevičiaus ir Osvaldo Kšanio poros (Šiauliai) ir Arvydas Dzimidavičius su Eriku Mačiūnu 0:3 turėjo pripa-inti, kad Arūnas Čiplys su Jurijumi Stekolnikovu (Mažeikiai) stipresni. Gintaras su Luku ir Arvydas su Eriku užėmė 9 vietą.
     Tačiau puikiai sekasi kitoms 3 poroms. Mindaugas Skarbalius su Gintariu Armaliu 3:1 įveikia Eduardo Grigo ir Dainiaus Ivanavičiaus porą (Šiauliai). Rimas Želvys su Donatu Tarasevičiumi 3:1 laimi prieš Liudo Čereškevičiaus ir Donato Riškaus porą (Vilniaus „Apuokas“). Jevgenij Judin su Virginijumi Vozbutu 3:0 sutriuškina Sukurio ir Baliučio porą (Mažeikiai).
     Aštuntuke mūsų vyrų kovos baigiasi. Mindaugas su Gintariu 0:3 pralaimi Tomo Šakio ir Leonido Smirinenko porai (Klaipėda). Rimas su donatu 1:3 neatsilaiko prieš Gintaro Nagevičiaus ir Osvaldo Kšanio porą (Šiauliai). Jevgenij su Virginijumi 0:3 pralaimi Arūno Čiplio ir Jurijaus Stekolnikovo porai (Mažeikiai). Legionieriai iškovjo 5 vietą.

Sekmadienį startuoja komandinė rungtis.

5 merginų komandos, vienas pogrupis, pirmos dvi pogrupio vietos kovos finale, trečios ir ketvirtos vietos pogrupyje kovos dėl 3 vietos.

Vilniaus legiono merginų komanda, tai Vilma su Aurita, iškovoja 4 pergales ir jos finale.
     Finalas labai įtemtas, nervai, nuovargis labai matėsi merginų žaidime, bet šį kartą stipresnės Jonavos komandos merginos, tai Erika Bagdonavičienė su Renata Vaikutiene. Jonavos komanda 5:3 nugalėjo Vilniaus legiono komandą, kuri užėmė antrą vietą.

Visos trys VL vyrų komandos sėkmingai sužaidė pogrupiuose ir pateko tarp 8 stipriausių komandų.

VL I komanda, tai Mindaugas, Gintaris, Gintaras ir Lukas, pogrupyje užėmė antrą vietą ir sekančiame etape susitiko su Šiaulių I komanda, tai Gintaras, Osvaldas, Eduardas ir Dainius. VL I komanda 9:8 įveikė Šiaulių I komandą. VL II komanda, tai Rimas, Donatas, Jevgenij ir Virginijus, pogrupyje užėmė pirmą vietą, sekančiame rate 9:5 įveikė Vilniaus „Apuoko I“ komandą, kurioje žaidė: Liudas, Albertas, Donatas ir Vytautas. VL III komanda, tai Artūras, Giedrius, Arvydas ir Erikas, pogrupyje užėmė antrą vietą, o sekančiame etape 4:9 pralaimėjo Mažeikių I komandai, kurioje: Arūnas, Jurijus, Aleksandras ir Darius. VL III komanda užėmė 5 vietą.

Ketvertukas, o jame susitinka VL I ir VL II komandos, kuri nugalės žais finale. Kova labai graži, abi komandos trokšta laimėti, kova vyksta taškas į tašką, bet VL I komada nenugalima ir ji 9:7 švenčia pergalę. VL I komanda finale.

VL II komanda ruošiasi kovai dėl 3 vietos, kur jos laukia Kauno I komanda, kuri pogrupyje nugalėjo VL I komandą, o tai antros VL komandos vyrams kelia mažiuką nerimą. Pirmos kovos, pirmi taškai, rezultatas lygus 7:7 ir tada Rimas nugali Darių Labanauskas persverdamas rezultatą į VL II komandos pusę. 8:7 VL II komanda priekyje, žaidžia Donatas ir jis nugali, žaidimą pabaigdamas nuo 5 :) VL II komanda laimi 9:7 prieš Kauno I komandą ir užima galutinę III vietą.

Finalas. Jei neklystu, tai komandinis čempionatas vyksta 4 kartą ir kiek pamenu jau 4 kartus Vilniaus legiono komanda žaidžia finale su Mažeikių pirma komanda.

Ir štai tas paskutinis sakinys, kurio labai nenoriu rašyti, bet yra kaip yra, Mažeikių I komanda trečią kartą iš keturių, rezultatu 9:3 nugali Vilniaus legiono I komandą. Vilniaus legiono pirma komanda užima garbingą antrą vietą.

Suskaičiavus visų žaidėjų, porų, komandų taškus skelbiamas stipriausias Lietuvos klubas, tai VILNIAUS LEGIONAS :) :) :)

Nuoširdžiai sveikinu visus legionierius su puikiu pasirodymu, ŠAUNUOLIAI :)

2011 04 10 Komentarai: 6

Jūsų komentarai
gintars - 2011-04-15 23:20:24
pernai Lietuvos čempionato finalą žaidė Kaunas su Šiauliais. Tai buvo vienintelis finalas be Vilniaus ar Mažeikių.Tad - įveikėte lietuvos čempionus. Sveikinu.

Mindaugas S. - 2011-04-11 23:04:00
LDSF taure vyko tik antra karta. Bendroje iskaitoje, jei neklystu geriausia komanda praeitais metais buvo Jonavos "Streles" I komanda. O Vilniaus Legiono I komanda nugalejo Mazeikiu I komanda komandines rungties finale. Taigi 1-1 dabar LSDF taureje :) Bendrai komandinis - 3-1 Mazeikiu naudai :). VL visada randa budu viena komanda nusiusti i finala :)))) Kaip dabar atsimenu Aruno zodzius "Nu ziuriu i sarasa, ir niekaip nesuprantu, kaip jie laimejo finala" xixixixi :)

donatas - 2011-04-11 22:28:57
Ir lazda kartais iššauna.. Džiugu, kad bent 3 vietą pasiėmėm

Rimas - 2011-04-11 16:48:57
Mažas pataisymas. Rezultatui esant 7-7 žaidžiau su Andriumi. Darius krito ankščiau nuo mano kreivų, bet taiklių metimų ;)