Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Pelėda 2011

     Gegužės 7 d., Vilniuje, sporto klubas „Apuokas“ surengė pirmas varžybas, kurios įtrauktos į Lietuvos ir Baltijos reitingą. Susirinko 16 moterų ir 61 vyras. Į varžybas atvyko Latvijos ir Lietuvos sportininkai.

     Legionierių susirinko 13.

     Mūsų merginos Aurita Sirvydytė (I pogrupyje) ir Vilma Armalienė (II pogrupyje) sėkmingai įveikė pogrupius ir žengė toliau. Skirtingos užimtos vietos pogrupyje nulėmė, kad abi legionierės susikaus tarpusavyje. Jei gerai pamenu, tai Aurita pirmavo 2:1, bet Vilma rezultatą išlygino ir išplėšė pergalę. Aurita užėmė V vietą.
     Vilmai reikia nugalėti dar vieną varžovę ir ji finale. Pusfinalyje Vilma susitinka su Erika Bagdonavičiene (Jonava). Abi merginos labai nori žaisti finale, tačiau laimėti gali tik viena Vilma 3:1 nugali Eriką. Vilma Finale.
     Finale Vilmos laukia Irina Achrem. Vilma su Irina antrą kartą iš eilės susitinka finale. Pirmą kartą stipresnė buvo Irina, o šeštadienį merginų finale pergalę iškovojo Vilma Armalienė, kuri ir tapo Pelėdos čempione :)

     Vytų šį kartą susirinko 11 ir žinoma visiems sekėsi skirtingai.

     Artūras Lesauskas, Mindaugas Skarbalius, Erikas Mačiūnas ir Giedrius Martinaitis neįveikė pogrupių ir užėmė 33 vietą.
     Ženia Judin, Gintaras Tumėnas, Arvydas Dzimidavičius ir Donatas Tarasevičius pogrupiuose užėmė antras vietas. Gintaris Armalis, Lukas Tumėnas ir Rimas Želvys pogrupiuose pirmi. Visi šie žaidėjai pateko tarp 32 stipriausiu turnyro žaidėjų.
     Sekančiame rate Ženia 0:4 turėjo pripažinti įtikinamą Arūno Čiplio (Mažeikiai) pergalę, Gintaras 2:4 pralaimėjo Gintarui Nagevičiui (Šiauliai), Arvydas 1:4 nusileido Jurijui Stekolnikovui (Mažeikiai), Lukas 2:4 pralaimėjo Viktorui Neliubinui (Trakai). Pralaimėję legionieriai užėmė 17 vietą.
     Gintaris 4:2 nugalėjo Algirdą Dobrovolskį (Vilniaus Legas), Rimas Želvys 4:1 Edmondą Kukį (Vilniaus Apuokas), Donatas Tarasevičius 4:1 įveikė Janį Armanovič (Latvija). Laimėję legionieriai tęsia kovas toliau.
     Dar dvi legionierių pergalės ir Rimas su Gintariu tarp 8 stipriausių turnyro žaidėjų. Rimas 4:1 nugalėjo Darių Repšį (Mažeikiai), Gintaris 4:1 nuskriaudė klubietį Donatą Tarasevičių. Donatas iškovojo 9 vietą.
     Dar dvi pergalės ir būtumėme turėje du legionierius tarp 4 stipriausių, bet yra kaip yra :) Rimas su Gintariu pralaimėjo finalininkams. Rimas 0:4 Arūnas Čiplys (Mažeikiai), Gintaris 0:4 Darius Labanauskas (Kaunas). Arūnas su Dariumi finale (dar prieš tai nugalėję po varžovą). Rimas Su Gintariu užėmė aukštą 5 vietą.

     Sveikinu visus su pergalėmis, o kam nepasisekė, tai viskas dar prieš akis, pasitreniruosime ir sekančiose varžybose laimėsime visi :)

 

        

    

    

 
 
2011 05 08 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XXXIII etapas
2020 rugpjūčio 12
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020 
V etapas 
2020 rugsėjo 3 d. 
Registracija iki 18:20 
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija: Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E