Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos

Birželio taurė 2011

Birželio 18 d., šeštadienį, Bravarijoje įvyko tarpklubinės varžybos „Birželio taurė 2011“. Susirinko 7 moterys ir 16 vyrų.

Moterys kovėsi 2 pogrupiuose, vyrai 4. Iš kiekvieno pogrupio į sekantį etapą pateko po 2 geriausius pogrupio žaidėjus.

Pirmame pogrupyje nenugalima buvo Irina Achrem (Apuokas), antrą vietą pogrupyje laimėjo moksleivė iš Zujūnų Liucina Jancevič.
     Antrame pogrupyje pirmą vietą iškovojo Vilma Armalienė (Vilniaus legionas), antra vieta atiteko Astai Juknienei (Trakai).
     Keturios geriausios pogrupių žaidėjos tęsė kovas finalo link.
     Irina Achrem 4:0 nugalėjo Astą Juknienę, o Vilma Armalienė 4:2 Liuciną Jancevič.
     Astai ir Liucinai pralaimėjus liko tik kova dėl 3 vietos. Asta 4:0 nugalėjo Liuciną. Asta iškovojo 3 vietą. Liucina ketvirta.
     Finale jau nepirmą kartą susitiko Vilma ir Irina. Kova buvo graži, niekas negalėjo nuspėti rezultato. Vilma 5:3 laimėjo prieš Iriną. Vilma tapo Birželio taurės nugalėtoja.

O štai stipriausi 8 pogrupių vyrai: Lukas Tumėnas (Vilniaus legionas) 4:0 Algirdas Dobrovolskis (Legas) galutinė 5 vieta; Darius Ryliškis (Legas) 4:1 Giedrius Veiverys (Legas) galutinė 5 vieta; Gintaras Tumėnas (Vilniaus legionas) 4:1 Darius Brokartas (Trakai) galutinė 5 vieta; Rimas Jončys (Trakai) 4:2 Artūras Lesauskas (Vilniaus legionas) galutinė 5 vieta.
     Dar po vieną pergalę ir finalas.
     Lukas 4:1 Darius Ryliškis, Gintaras 4:0 Rimas.
     Dariui ir Rimui liko kovoti tik dėl 3 vietos. Rimas 4:1 nugalėjo Darių. Rimas Jončys iškovojo 3, o Darius Ryliškis 4 vietas.
     Finale nenugalimas Gintaras Tumėnas, kuris 5:2 nugalėjo Luką Tumėną. Gintaras Tumėnas Birželio taurės nugalėtojas.