Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos

Priekulė

Rugsėjo  3 - 4 dienomis, Priekulėje, Latvijoje įvyko Baltijos reitingo varžybos. Susirinko 19 moterų ir 42 vyrai. Legionieriai dalyvių gretas papildė minimaliai. Į varžybas išvyko Vilma Armalienė ir Erikas Mačiūnas. Vilma su Eriku sėkmingai įveikė pogrupius. Sekančiame rate Erikas 1 - 4 pralaimi Osvaldui Kšaniui (Šiaulių "Auksinė strėlė") ir užima galutinę 17 vietą. Vilma sekančiose kovose pasirodė puikiai ir sėkmingai nukeliavo iki finalo, kuriame 5:2 nugalėjo Latvijos atstovę Sandiją Andersonę.

Vilma Armalienė tapo Priekulės čempione :)

Su legionieriais vyko Irina Achrem (Vilniaus "Apuokas") ir Erika Bagdonavičienė (Jonavos "Strėlė"), merginos pasirodė puikiai. Erika užėmė 3, o Irina 5 vietas.

Vyrų tarpe stipriausias buvo Darius Labanauskas (Kauno "Trajektorija"), kuris 5:4 finale įveikė Arūną Čiplį (Mažeikių DARTS sporto klubas).

Nuoširdžiausi sveikinimai prizininkams, o ypač Vilmai :).