Lt | En | Ru
Naujienos

Latvia open 2011 rezultatai

Sveiki gerbiamieji smiginio žaidėjai :)

Lapkričio 12 d., Rygoje, įvyko „Latvia open“, kuriose sudalyvavo ir legionieriai. Šeštadienį į individualią rungtį susirinko 44 moterys ir 170 vyrų. Atvyko dalyviai iš: Norvegijos, Anglijos, Nyderlandų, Rusijos, Škotijos, Velso, Turkijos, Danijos, Estijos, Belgijos, Vokietijos, Švedijos, Baltarusijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos. Norėčiau išskirti tokius žaidėjus kaip: Robbie Green - Anglija (4), Gary Robson - Anglija (5), Willy van der Wiel - Holande (10), Paul Jennings - Anglija (12), Darryl Fitton - Anglija, Steve Douglas - Anglija, Clive Barden - Anglija, Dave Prins - Anglija, Alan Norris - Anglija, Joye ten Berge - Holand, Anastasia Dobromyslova - Russia. Dar neteko matyti tiek smiginio žvaigždžių vienoje vietoje, Baltijos šalyse organizuojamose varžybose :)

Na o dabar trumpai apie legionierių pasiekimus:

Pirmame „rate“:

Vilma Armalienė 4:3 nugalėjo Heidi Berdal-Norway
Kartu su legionieriais vyjusi Irina Achrem pirmą ratą praėjo be kovos.
Arvydas Dzimidavičius pirmą ratą praėjo be problemų, tai yra be kovos :)
Rimas Želvys 4:0 įveikė Kenneth Bråteng-Norway
Erikas Mačiūnas taip pat neturėjo varžovo pirmame rate :)
Mindaugas Skarbalius 4:0 nugalėjo Dmitrijs Blatovs-Latvia
Mažiausiai pasisekė Gintariui Armaliui, kuris jau pirmame rate 0:4 turėjo pripažinti Kjell Michael Vaabeno-Norway pranašumą. Gintaris užėmė 129 vietą.

Antrame „rate“:

Vilma Armalienė 4:1 sutriuškina Ligita Vilks-Latvia
Irina Achrem 4:2 nugali Helen Beurskens-Scotland
Arvydas Dzimidavičius 1:4 pralaimi Gary Robson-England, kuris šiuo metu pasaulyje užima 5 vietą. Arvydas užėmė 65 vietą.
Rimas Želvys 1:4 taip pat pralaimi Steve Douglas-England, kuris kaip ir Arvydo varžovas laikomas vienas iš geriausių pasaulio žaidėjų. Rimas užėmė 65 vietą.
Erikas Mačiūnas 4:3 vos ne vos nugalėjo Stian Haugskott-Norway, kurio kaip ir Eriko pasaulis dar nežino, bet sužinos :)
Mindaugas Skarbalius 2:4 pralaimėjo Tony Martin-England. Mindaugas užėmė 65 vietą.

Trečiame „rate“:

Vilma Armalienė 1:4 pralaimėjo Lumi Silvan-Finland. Vilma užėmė 9 vietą.
Irina Achrem 0:4 pralaimėjo Anastasia Dobromyslova-Russia, pasaulio čempionei. Irina užėmė 9 vietą
Erikas Mačiūnas 0:4 buvo nugalėtas Niels Jørgen Hansen-Denmark. Erikas užėmė 33 vietą.

Puikios varžybos, dalyvavimas tokio lygio varžybose yra didelis pliusas treniruojantis sekantiems čempionatams ir nesvarbu kur jie vyks.
    Smagu buvo matyti kiekvieno Jūsų užsidegimą laimėti. Šį kartą niekam nepavyko užlipti ant prizininkų pakylos, bet tai nepaskutinės varžybos :)