Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
„Mega“ taurė

Sausio 14 - 15 dienomis, Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įvyko pirmos šiais metais reitinginės varžybos. Šeštadienį susirinko 23 moterys ir 75 vyrai varžytis „501“ rungtyje. Net 16 legionierių vyko į šias varžybas. Trumpai aprašysiu legionierių pasiekimus ir užimtas vietas.

Net 4 legionierės dalyvavo varžybose:
     Pirmos šiais metais varžybos ir jaudulys sutrugdė mūsų klubo naujokei Liucinai Jancevič pradėti varžybas su trenksmu, Liucina pogrupyje užėmė 4 vietą, galutinė 19 vieta.
     Vidai Tumėnienei pritrūko labai nedaug, kad įveiktų pogrupį, Vida grupėje užėmė 3 vietą, galutinė 13 vieta.
     Aurita pogrupyje be didesnio vargo užėmė 2 vietą ir pateko į sekantį etapą, kur jos laukė Vyta Orlovienė (Jonava), gaila, bet 4 : 3 laimėjo Vyta. Aurita užėmė 9 vietą.
     Mažiausiai problemų turėjo Vilma Armalienė, kuri pogrupyje užėmė 1 vietą. Sekančiame rate Vilma 4 : 1 nugalėjo Auritos skriaudikę Vytą Orlovienę. Vilma 4 : 0 toliau sutriuškino Korneliją Lušaitę (geras, net nežinau kokio klubo tai atstovė, gėda :( ). Na ir štai taip lauktas finalas, pastebėsiu, kad jis buvo labai tylus ir paslaptingas, Vilma 4 : 1 nugalėjo Eriką Bagdonavičienę (Jonava). Vilma čempionė. Sporto klubas „Vilniaus legionas“ už puikią pergalę Vilmai įteikė Winmau Blade IV taikinį.

Ir net 12 legionierių:
     Pradėsiu nuo Slavos Savkoit, Slava puikiai metė taškus, net gražu buvo žiūrėti, bet kai likdavo pabaigti žaidimą, pataikyti į dvigubą, čia ir prasidėdavo stebūklai, Slava nesugebėjo pataikyti į dvigubą sektorių, pogrupyje Slava liko 5, galutinė 65 vieta.
     Gintaris Armalis ir Algimantas Rudaitis taip pat neįveikė pogrupių, liko 4 grupėje, galutinė 49 vieta. Algimantui tai taip pat pirmos varžybos legionierių gretose.
     Trečias vietas pogrupyje užėmė ir taip pat iš pogrupių neišsikapstė Artūras Lesauskas ir Erikas Mačiūnas, galutinė 33 vieta.
     Net 7 legionieriai pateko tarp 32 stipriausių Lietuvos ir Latvijos žaidėjų.
     Antras vietas pogrupyje iškovojo Mindaugas Kontrimas, Donatas Tarasevičius, Arvydas Dzimidavičius, Lukas Tumėnas.
     Pirmi pogrupiuose: Rimas Želvys, Gintaras Tumėnas ir Mindaugas Skarbalius.
     Sekančiame rate legionieriai susikovė su:
     Lukas 1 : 4 pralaimėjo Dariui Labanauskui (Kaunas) ir užėmė 17 vietą.
     Arvydas 0 : 4 turėjo pripažinti Jurijaus Stekolnikovo ( Mažeikiai) pranašumą, Arvydas taip pat septynioliktas.
     Donatas taip pat buvo sutriuškintas 0 : 4 Aigaro Strelis (Latvija) pergalė, Donatas 17 - tas.
     Mindaugas Kontrimas 1 : 4 pralaimėjo Albertui Olechnovičiui (Vilniaus „Apuokas“), galutinė 17 vieta.
     Rimas 3 : 4 pralaimėjo Starukinui (Latvija), oi tie dvigubi, Rimas užėmė 17 vietą.
     Geriau sekėsi Mindaugui Skarbaliui, kuris 4 : 2 įveikė Šiaulių atstovą Sigitą Vasylių.
     O Gintaras Tumėnas 4 : 1 nugalėjo Vilniaus „Apuoko“ atstovą Vytautą Makauską.
     Toliau:
     Mindaugas 1 : 4 Darius Labanauskas (Kaunas), Mindaugas „gavo į kaulus“, bet priešinosi :)
     Gintaras 1 : 4 Arūnas Čiplys (Mažeikiai), Gintaras taip pat pasikrovė „malkų“, bet ir priešinosi :)
     Mindaugas su Gintaru iškovojo 9 vietas (p.s. abu legionieriai žaidė su geriausiais Lietuvos žaidėjais, Darius pirmas, o Arūnas antras Lietuvos reitinge. Geriausi šiandien, o kaip bus vėliau pamatysim :) .

Paguodos turnyras taip pat be medalių ir taurių:
     Liucina užėmė 9 vietą, Vida iškovojo 5 vietą.
     Algimantas 33 vieta, Artūras 17, Erikas ir Slava devinti, o geriausiai sekėsi Gintariui, jis penktas.

Sekmadienis ir „301 dviguba pradžia ir pabaiga“ varžybos. Legionui atstovavo tik Erikas Mačiūnas :)
     Į pogrupį Erikas papuolė su smiginio naujokais: Dariumi Labanausku ir Tomu Šakiu, gavo Erikas kaip priklauso, sausai nuo abiejų, oi oi oi, Erikas pažadėjo treniruotis. Bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Sekančiuose etapuose Erikui sekėsi geriau ir net pavyko užimti trečią vietą :) Į finalą nepraleido tas pats Tomas Šakys 4 : 1 Tomo naudai.

Sveikinu legionierius su puikiomis pergalėmis, ypač Vilmą su pirma vieta. Kaip patys matome tobulėti yra kur, taigi brangieji dirbam prie taikinių toliau. Sėkmės.

2012 01 15 Komentarai: 3

Jūsų komentarai
Erikas Mačiūnas - 2012-01-16 08:38:59
ML reitingus atnaujinsiu antradienio vakarą, atsiprašau už nepatogumus, vis tos varžybos :)