Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Kovo taurė 2012

Kovo 24 d., šeštadienį, „Bravarijoje“ įvyko tradicinis tarpklubinis smiginio čempionatas. Dalyvavo: 8 Trakų, 8 „Vilnaius legiono“, 5 „Lego“, 2 „Apuoko“ ir 1 Zujūnų atstovas. 6 merginos ir 18 vaikinų buvo suskirstyti į pogrupius, kuriuose ir pradėjo kovas.

Trap merginų pogrupyje geriausiai sekėsi Vilmai Armalieniai (Vilniaus legionas), Irinai Achrem (Apuokas), Astai Juknienei (Trakai) ir Evelinai Sabutytei (Trakai). Vida Tumėnienė (Vilniaus legionas) ir Liucina Jancevič (Vilniaus legionas) užėmė 5 vietą.
     Kovose dėl patekimo į finalą susikovė Vilma su Evelina, 3:1 laimėjo Vilma, Evelina iškovojo III vietą. Asta 3:0 įveikė Iriną, Irina užėmė III vietą.
     Finalą įtikinamai 4:1 laimėjo Asta Juknienė, Vilma užėmė II vietą.

8 stipriausi pogrupių žaidėjai: Gintas Trakimavičius (V vieta, Trakai), Erikas Mačiūnas (V vieta, Vilnaius legionas), Karolis Lučkovskis (V vieta, Trakai), Lukas Tumėnas (V vieta, Vilniaus legionas), Darius Kairaitis (Trakai) užėmė III vietą pralaimėjęs 1:4 Gintarui Tumėnui (Vilniaus legionas), kuris kaip ir Tadas Kiallo (Legas) taip pat finale, prieš tai 4:3 nugalėjęs Arvydą Dzimidavičių (Vilniaus legionas), Arvydas užėmė III vietą.

Finale buvo kilusių įvairių minčių, kas laimės? ir štai 4:2 pergalę švenčia Gintaras tumėnas, Tadas Kiallo iškovojo antrą vietą.

Visi rezultatai čia :)

Gražios kovos, puiki nuotaika, šaunuoliai.
    Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir iki susitikimo „Balandžio taurėjė“, kuri įvyks balandžio 28 d., organizatorius SK „Apuokas“.