Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Saulės miestas 2012

Gegužės 19 d., Šiauliuose, įvyko Lietuvos reitingo varžybos „Saulės miestas“, kurias organizavo sporto klubas „Auksinė strėlė“.
Susirinko 13 moterų ir 42 vyrai tarp kurių ir vienas Latvijos atstovas.
Žaidėme „501“ su dviguba pabaiga, moterys ir vyrai atskirai, sistema: pogrupiai, toliau vienas minusas.

Legionierių pasiekimai:
Aurita Sirvydytė su Vilma Armaliene sėkmingai įveikė pogrupius.
Sekančiame rate Vilma 2:4 turėjo pripažinti Rytės Banaitienės (Jonava) pranašumą, Vilma iškovojo 5 vietą.
Aurita 4:3 nugalėjo Eriką Bagdonavičienę (Jonava), toliau 4:2 Rytę Banaitienę (Jonava) ir Aurita finale, kuriame be didesnio vargo 5:0 sutriuškino Elektrėnų atstovę Astą Juknienę. Aurita nugalėtoja :)

Tarp vyrų nepasisekė Ženiai Judin, kuris labai stengėsi, bet šeštadienį varžovai buvo stipresni, Ženia užėmė 25 vietą.
Gintaras Tumėnas su Eriku Mačiūnu žaidė viename pogrupyje, kuriame buvo net 6 žaidėjai, abu legionieriai pogrupį įveikė, Gintaras pirmas, Erikas antras. Rimas pogrupyje pirmas.
Sekančiame rate pirmas krenta Erikas, kuris 2:4 pralaimi Ryčiui Šakiui iš Elektrėnų, Erikas užima 17 vietą. Gintaras su Rimu peršoka vieną ratą, nes pirmi pogrupiuose. Toliau krenta Gintaras 0:4 pralaimėjęs Eduardui Grigui (Šiauliai), Gintaras užėmė 9 vietą. Rimas 4:3 sunkiai įveikė Gintą Trakimavičių (Elektrėnai), o toliau laukia Tomas Šakys (Kaunas), kuris 4:0 nugali Rimą (Rimui pritrūko jėgų :) ), Rimas iškovojo 5 vietą.

Sporto klubas „Vilniaus legionas“ už pirmą vietą, tradiciškai įteikė Winmau taikinį. Aurita treniruokis ir linkime kuo dažniau lipti ant nugalėtojų pakylos. To paties linkiu ir kitiems legionieriams :)

p.s Artimiausios varžybos gegužės 26 dieną, Latvijoje, jei kas norite pakovoti su broliais latviais, tai praneškite Erikui.