Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
BDO pasaulio čempionatas 2013

ANASTASIA DOBROMYSLOVA trečią kartą tapo BDO LAKESIDE PASAULIO ČEMPIONE. Šiandien (Sausio 13 d.) 19:45 vyrų finalas Scott Waites -vs- Tony O'Shea.

 

Transliacijos internete: 
...čia     
.....čia       .....čia     
.....čia     
    
Vyrų rezultatai ...čia  
Turnyro istorija ...čia Prizinis fondas ...čia  
    
Moterų rezultatai...čia
Turnyro istorija ...čia
Prizinis fondas ...čia
 

   

 
  
2013.01.06 Sekmadienis
  21:00
2013.01.07 Pirmadienis
22:15 20:30
2013.01.08 Antradienis
20:30
  
2013.01.09 Trečiadienis
  20:45
2013.01.10 Ketvirtadienis
21:15  
2013.01.11 Penktadienis
  20:30
2013.01.12 Šeštadienis
20:30 ir 22:00
 16:30
2013.01.13 Sekmadienis
19:45  


VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS
Sausio 5 d. (šeštadienis)

(11)Martin Atkins (Eng) - 1-3 - Jason Cullen (Rep Of Ire)
(5)Robbie Green (Eng) - 3-1 - Christian Kist (Neth)
(10)Gary Robson (Eng) - 1-3 - Garry Thompson (Eng)
(15)Richie George (Eng) - 3-2 - Dave Prins (Eng)

(16)Darryl Fitton (Eng) - 3-2 - Benito Van De Pas (Neth)
(9)Alan Norris(Eng) - 3-1 - Wayne Warren (Wal)
(4)Tony O'Shea (Eng) - 3-0 - John Walton (Eng)
(1)Deta Hedman (Eng) - 0-2 - Lisa Ashton (Eng)

Sausio 6 d. (sekmadienis)
(1)Stephen Bunting (Eng) - 3-2 - James Wilson (Eng)
(13)Steve Douglas (Eng) - 3-1 - Gary Stone (Scot)
(2)Martin Adams (Eng) - 2-3 - Jimmy Hendriks (Neth
(12)Scott Mitchell (Eng) - 3-2 - Mark Barilli (Scot)

(4)Irina Armstrong (Ger) - 1-2 - Sharon Prins (Neth)
(7)Jan Dekker (Neth) - 3-2 - Jeffrey De Graaf (Neth)
(2)Anastasia Dobromyslova (Russ) - 2-0 - Lorraine Farlam (Eng)
(8)Wesley Harms (Neth) - 3-1 - Rune David (Nor)

Sausio 7 d. (pirmadienis)
(3)Julie Gore (Wal) - 0-2 - Trina Gulliver (Eng)
(14)Geert De Vos (Belg) - 3-1 - Tony Eccles (Eng)
(6)Ross Montgomery (Scot) - 1-3 - Paul Jennings (Eng)
(3)Scott Waites (Eng) - 3-0 - Willy Van De Wiel (Neth)

Sausio 8 d. (antradienis)
(12) Scott Mitchell (Eng) - 1-4 - (5) Robbie Green (Eng)
(16) Darryl Fitton (Eng) - 4-2 - (1) Stephen Bunting (Eng)
(9) Alan Norris (Eng) - 3-4 - (8) Wesley Harms (Neth)
(13) Steve Douglas (Eng) - 1-4 - (4) Tony O'Shea (eng)

Sausio 9 d. (trečiadienis)
Garry Thompson (Eng) - 3-4 - (7) Jan Dekker (Neth)
Jason Cullen (Rep. Ireland) - 0-4 - Paul Jennings (Eng)
(14) Geert de Vos (Bel) - 1-4 - (3) Scott Waites (Eng)
(15) Richie George (Eng) - 4-2 - Jimmy Hendriks (Neth)

Sausio 10 d. (ketvirtadienis)

Moterų pusfinalis
Sharon Prins - 0-2 - Lisa Ashton

Vyrų ketvirtfinaliai
(16) Darryl Fitton - 2-5 - Wesley Harms (8)
(5) Robbie Green - 3-5 - Tony O'Shea

Sausio 11 d. (penktadienis)

Moterų pusfinalis
Trina Gulliver - 1-2 - (2) Anastasia Dobromyslova

Vyrų ketvirtfinaliai
(15) Richie George - 5-4 - (7) Jan Dekker
Paul Jennings - 2-5 - (3) Scott Waites

Sausio 12 d. (šeštadienis)
Moterų finalas
(2) Anastasia Dobromyslova 2-1 Lisa Ashton

Vyrų pusfinaliai
Tony O'Shea 6-4 Wesley Harms
Scott Waites 6-1 Richie George  

Sausio 13 d. (sekmadienis)
19:45 Vyrų finalas
Scott Waites -vs- Tony O'Shea

 

 

 
 
2013 01 13 Komentarai: 2
 
Jūsų komentarai
Donatas - 2013-01-13 22:10:10
Na senukas tai pabaigas ne ka geriau nei as zaidzia

algis, trajektorija - 2013-01-11 15:53:59
vyrai tuoj žais finalą, o iš komercijos direktoriaus- visiška tyla...!?
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Dėmesio!!! Dėmesio!!! Dėmesio!!!
Nuo šiol renkamės Slidinėjimo akademijoje, Kalvarijų g. 143.

Vilniaus Legionas 2019
XXXV etapas
2019 rugpjūčio 28
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E