Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Kaišiadorių taurė 2013

Šiandien įvyko smiginio varžybos Kaišiadorių taurė 2013 Povilui Tešerskiui atminti. Susirinko 21 moteris ir 58 vyrai, atvyko svečių iš Latvijos.

Sporto klubas "Legas" suorganizavo net tris atskiras varžybas: U-18 jaunimas iki 18 metų (vaiknai ir merginos), M - mokytojai (vyrai ir moterys), R - reitinginės, pagrindinės varžybos (vyrai ir moterys), sekmadienį lauka ketvirta porinė rungtis.

6 moterys ir 15 vyrų, tiek legionierių stojo į kovas. Pabandysiu trumpai aprašyti kas su kuo kaip sužaidė, jei suklysiu atsiprašau, pataisysite mane :) Moterys turėjo iš pogrupių išeiti po dvi, bet dėl nežinomų priežasčių organizatoriai pakeitė sistemą ir iš pogrupių išėjo po 3 merginas (taip neturi būti ir "Vilniaus legionas" nepritaria tokiems pakeitimams).
Evelina Sabaitytė užėmė 17 vietą, pogrupyje 5 vieta.
Jurgita, Jekateina ir Kristina turėjo papildomai sužaisti dar vieną ratą, kad patekti į aštuntuką.
Jurgita Bendinskienė (pogrupyje antra) 1:3 pralaimėjo Jekaterinai Kuškovai (trečia grupėje). Jurgita devinta.
Kristina Stančikaitė (pogrupyje trečia) 3:2 nugalėjo Rytę Banaitienę (Jonava).
Vilma su Aurita pogrupyje pirmos ir automatiškai aštuntke, aštuntko kovos:
Vilma Armalienė 3:2 nugalėjo Korneliją Lušaitę (Jonava).
Jekaterina 3:2 nugalėjo Renatą Vaikutienę (Jonava).
Aurita 3:1 nugalėjo Kristiną, Kristina užėmė penktą vietą.
Pusfinalyje 3 legionierės.
Aurita 3:1 laimi prieš Sandrą Rimkevičiūtę (Kėdainiai). Sandra trečia.
Jekaterina 3:2 laimi prieš Vilmą. Vilma iškovojo trečią vietą.
Legionieriškas moterų finalas.
Aurita 4:3 Jekaterina. Kovos nemačiau, bet rezultatas aiškiai pasako, kad merginoms buvo karšta.
Jekaterina antra.
Aurita Kaišiadorių taurės nugalėtoja.

O dabar apie vyrų pasiekimus. 16 pogrupių iš kurių į sekantį etapa patenka po du geriausius grupės žaidėjus.
Andrej Rachmatulajev ir Mindaugas Senulis pogrupyje užėmė IV vietas, galutinė 49 vieta.
Mindaugas Bendinskas, Mindaugas Abraitis, Jevgenij Novikov, Donatas Tarasevičius, Karolis Lučkovskis pogrupyje užėmė trečias vietas, galutinė 33 vieta.
Erikas Mačiūnas, Arvydas Dzimidavičius, Virginijus Vozbutas, Rimas Želvys, Algimantas Rudaitis antri grupėje.
Gintaris Armalis, Gintaras Tumėnas, Lukas Tumėnas pirmi grupėse.
Erikas 0:4 buvo sutriuškintas Luko.
Arvydas 1:4 Andrius Sparauskas (Kaunas).
Virginijus 1:4 Sigitas Vasylius (Šiauliai).
Rimas 3:4 Gintaras Nagevičius (Šiauliai).
Algimantas 0:4 Arūnas Čiplys (Mažeikiai).
Erikas, Arvydas, Virginijus, Rimas ir Algimantas užėmė 17 vietą.
Gintaris 4:1 Egidijus Vakutis (Jonava).
Gintaras 4:1 Benediktas Paulauskas (Elektrėnai).
Lukas, Gintaris ir Gintaras šešioliktuke.
Gintaris 4:0 įveikia Luką.
Gintaras 0:4 pralaimi Jurijui Stekolnikovui (Mažeikiai).
Lukas su Gintaru devinti.
Sekančiame rate Gintaris 4:3 nugali Jurijų Stekolnikovą.
Pusfinalyje Gintaris 3:5 pralaimi Rokui Aniuliui (Kaunas). Gintaris iškovojo trečią vietą.
Superiniai pasiekimai, noširdžiausi sveikinimai, šanuoliai :)

Sekmadienis, porinė rungtis ir keturios su puse legionierių poros.
Kristina Stančikaitė poroje su Migle Ivaškevičiūte (Legas), Mindaugas Bendinskas su Karoliu Lučkovskiu ir Erikas Mačiūnas su Arvydu Dzimidavičiumi pogrupių neįveikė, bet kitą kartą ... :)