Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
Lakeside World Professional Darts Championships

40 geriausių BDO žaidėjų vyrų ir 16 moterų sausio 4 - 12 d. varžysi dėl pasaulio čempiono vardo. Varžybas tiesiogiai transliuos BBC ir EUROSPORT kanalai. Mes kaip visada ieškosime transliacijų internetu.

Transliacijos internete:
.....čia     
.....čia       .....čia     
.....čia     
Rezultatai ...čia        
Turnyro istorija ...čia        
Prizinis fondas ...čia

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

Sausio 4 d.
14:30-18:30 BBC One. 18:30-19:30 BBC Two
Trina Gulliver v Tamara Schuur*
Scott Waites v Alan Norris
David Cameron v Martin Adams (Prelim)
Wesley Harms v Paul Jennings

20:00-01.00 BBC Red Button
Madars Razma v John Michael (Prelim)
Harley Kemp v Michael Meaney (Prelim)
Jeffrey de Graaf v Martin Atkins
Rachel Brooks v Ann Louise Peters*

Sausio 5 d.
15:00-19:00 BBC Two
Hiroaki Shimizu v Christian Kist (Prelim)
Anastasia Dobromyslova v Karin Krappen*
Robbie Green v Richie George
Gary Robson v Ron Meulenkamp

20:00-01.00 BBC Red Button  20:00-23:00 EUROSPORT

Mike Day v Sam Head (Prelim)
Jim Widmayer v Garry Thompson (Prelim)
Fallon Sherrock v Rilana Erades*
Remco van Eijden v Rick Hofstra

Sausio 6 d.
15:00-18:15 BBC Two 
Darryl Fitton v Tony Eccles
Karel Sedlacek v Paul Hogan (Prelim)
Jan Dekker v Benito van de Pas

20:00-01:00 BBC Red Button  20:00-23:00 EUROSPORT

Julie Gore v Rachna David*
Jeroen Geerdink v Dave Prins (Prelim)
Geert de Vos v Razma or Michael
Ross Montgomery v Kemp or Meaney

Sausio 7 d.
15:00-18:15 BBC Two
Tony O'Shea v Cameron or Adams
Scott Mitchell v Sedlacek or Hogan
Stephen Bunting v Widmayer or Thompson

20:00-01:00 BBC Red Button  20:00-23:00 EUROSPORT

Deta Hedman v Lorraine Farlam*
Jim Williams v Geerdink or Prins
Glen Durrant v Day or Head
James Wilson v Shimizu or Kist

Sausio 8 d.
15:00-18:15 BBC Two
3 antro rato susitikimai

19:30-01.00 BBC Red Button  20:40-23:00 EUROSPORT
Irina Armstrong v Sharon Prins*
3 antro rato susitikimai

Sausio 9 d.
15:00-18:15 BBC Two
Aileen de Graaf v Lisa Ashton*
2 antro rato susitikimai

19:30-01:00 BBC Red Button  19:30-22:30 EUROSPORT
2 x Vyrų ketvirtfinaliai
2 x Moterų ketvirtfinaliai

Sausio 10 d.
19:30-01:00 BBC Red Button  19:30-22:30 EUROSPORT
2 x Vyrų ketvirtfinaliai
2 x Moterų ketvirtfinaliai

Sausio 11 d.
14:30-16:30 BBC Sport Website
Moterų pusfinaliai

16:45-18:30 BBC One  16:45-19:30 EUROSPORT 2
1 x Vyrų pusfinalis

18:30-20:00 BBC Two
Moterų finalas

20:00-22:00 BBC Red Button  20:00-23:00 EUROSPORT
1 x Vyrų pusfinalis

Sausio 12 d.
19:45-22:00 BBC Two  19:30-21:00 EUROSPORT
Vyrų finalas

 
 
2014 01 04 Komentarai: 2
 
Jūsų komentarai
Erikas Mačiūnas - 2014-01-09 20:56:57
Gal sekmadienį :)

algis - 2014-01-08 15:33:32
kur totalizatorius?!!
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Dėmesio!!! Dėmesio!!! Dėmesio!!!
Nuo šiol renkamės Slidinėjimo akademijoje, Kalvarijų g. 143.

Vilniaus Legionas 2019
XXXV etapas
2019 rugpjūčio 28
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E