Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos

Smiginis LT taurė 2020

Savaitgalį vyko Smiginis LT Taurė 2020 Virkštininkuose, kur Vilniaus sporto klubą atstovavo 18 legionierių, 16 vyrų ir 2 merginos.

Šeštadienį geriausiai sekėsi Kornelijai Lušaitei. Iškart po pogrupių, ketvirtfinalyje susitiko su Egle Galdikaite, kur Kornelija įrodė savo pranašumą ir tik pusfinalyje, po įtemptos kovos rezultatu 1:4 nusileido Astai Juknienei, kuri ir tapo turnyro nugalėtoja. Eglė užėmė 5-8-ą vietą, Kornelija iškovojo 3-iąją.

Vyrų tarpe 6 legionieriams pavyko įveikti pogrupių etapą. Aštunfinalyje liko 3, o geriausiai sekėsi ketvirtfinalį pasiekusiems Lukui Tumėnui, nusileidusiam vicečempionui Arūnui Čipliui, ir Arūnui Baliukoniui, kuris turėjo pripažinti Jurijaus Stekolnikovo pranašumą.

Sekmadienis džiugino ne tik nuostabiu oru, tačiau ir puikiais legionierių rezultatais. Dar iki vidudienio paaiškėjo mišrios poros čempionai, kuriais tapo įspūdingai dieną pradėję, Arūnas Baliukonis ir Kornelija Lušaitė.

Pagrindiniame  porinių varžybų turnyre tarp 27 vyrų ir 9 moterų, turėjome atitinkamai 4 ir 1 legionierių porą.

Tarp vyrų, aštunfinalio etapą pasiekė ir rezultatu 3:4 Egidijaus Vaikučio ir Mariaus Zdanausko pranašumą pripažinti turėjo Arūnas Baliukonis su Mantu Steponavičiumi. Tačiau Egidijų su Mariumi ketvirtfinalio lemiamame lege įveikę Jonas Jonaitis su Andriumi Pikiotu prasibrovė iki pusfinalio, kur po labai įtemptos kovos taip pat rezultatu 4:3 įveikė Mindaugą Barauską su Egidijumi Karčiausku. Tik finale legionieriai rezultatu 5:3 nusileido latviams Janis Kupšis poroje su Daniels Delveris.

Tarp moterų stipriausios buvo Vilniaus Legiono atstovės Eglė Galdikaitė ir Kornelija Lušaitė, finale 5:1 įveikusios Renatą Vaikutienę ir Mildą Zdanauskaitę.

Sveikinimai prizininkams ir čempionams bei didžiulis AČIŪ varžybų organizatoriams už nuostabų renginį.

Iki susitikimo jau ateinantį savaitgalį Elektrėnuose.