Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Savaitės varžybų apžvalga

Pirmadienio vakarais bus tęsiamas Brodvėjaus reitingas ir jei bus galimybė gryšime į Brodvėjų artimiausiu metu. Visos žaidimo taisyklės galioja tos pačios (plačiau skyrelyje apie klubus).

Pirmadienį susirinko 12 smiginio žaidėjų. Susiskirstę į 4 pogrupius pradėjome kautis. Žaidėme iki 4 pergalių. Kiekviename etape stengiamės įvairiais prizeliais apdovanoti geriausių rezultatų pasiekusius žaidėjus. Pirmadienio vakarą buvo apdovanoti žaidėjai užėmę I, V ir IX vietas, visi jie rinkosi po komplektą sparnelių. Nenugalimas tą vakarą buvo Arvydas Kvedaras, kuriam labai patiko mūsų klubo organizuojamos varžybos ir Arvydas nusprendė kandidatuoti į Vilniaus legiono narius (jei krikštatėviui trūks kokio vieno etapo, kad taptų klubo nariu, tai vieną etapą padovanosime :)).

Trečiadienio varžybose dalyvavo tik 9 žaidėjai (labai gaila, kad pakeitus varžybų vietą mažėja dalyvių). Žaidėme dviejuose pogrupiuose iki 4 pergalių. Iš kiekvieno pogrupio išėjo po 4 dalyvius. Kęstučiui Mikalauskui nepavyko iškovoti nė vienos pergalės ir jam atiteko IX vieta, bet Kęstučio žaidimas akivaizdžiai gerėja, šaunuolis. Geriausias trečiadienio vakarą buvo mūsų žvaigždė iš Trakų - Gintaris Armalis. O boulingo centro vadas Tomas kaip ir kiekvieną trečiadienį pirmoms keturioms vietoms skyrė po pusvalandį pažaisti boulingą. Kai kurie dalyviai greitai boulingą žais visą parą :)

Pirmadienį visi dažysime kiaušinius, tai smiginio nežaisime. Artimiausios varžybos trečiadienį.

Visi reitingai jau atnaujinti.

 
 
2008 03 20 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XXXIII etapas
2020 rugpjūčio 12
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020 
V etapas 
2020 rugsėjo 3 d. 
Registracija iki 18:20 
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija: Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E