Naujienos
Brodvėjus, Smūgis, Amerigo

Šią savaitę vilniečiai net tris kartus kovėsi prie smiginio lentų.

Pirmadienis. Brodvėjaus rietingas. Sisirinko 16 dalyvių. Mus kaip ir kiekvieną pirmadienį aplankė Kvedarų šeimyna, kurie patreniravę mums grąžino Darių Žuromską. Turėjome ir vieną naujoką.

Pogrupiuose kovos vyko labai atkaklios, visi žaidėjai stiprūs, visi nori išeiti iš pogrupio, visi nori būti nugalėtojais.

Pirmame pogrupyje pirmas siurprizas: Rimas, mūsų žvaigždė, neišėjo iš pogrupio. Tai buvo vakaro staigmena. O vietas pogrupyje žaidėjai išsidalino taip: 1 Virgis, 2 Ričardas, 3 Rimas (galutinė IX vieta) ir 4 ženia (XIII - XVI vieta).

Antrame pogrupyje pirmas Erikas, antras Edmondas, trečias mūsų naujokas Mindaugas Skarbalius (galutinė XII vieta), kuris 3 - 0 įveikė Arūnę (XIII - XVI vieta).

Į trečią pogrupį papuolė Vilma ir Aurita, kurios labai priešinosi vyrams, turėjo lengvatų, bet pogrupyje pasidalino atitinkamai trečią ir ketvirtą vietas. Galutinėję įskaitoje Vilma XI, o Aurita XIII - XVI. Pirmas pogrupyje Adis, antras Robertas.

Ketvirtame pogrupyje nenugalimas Arvydas, o toliau teko skaičiuoti laimėtus ir pralaimėtus legus, kad išsiaiškintume, kas kokias vietas užėmė. Antras Darius, trečias Mindaugas Jasinskas (galutinė IX vieta) ir ketvirtas Denis (XIII - XVI vieta).

5 - 8 vietas pasidalino Ričardas, pralaimėjęs Adžiui 1 - 3, Darius nusileidęs Erikui 1 - 3, Robertas padovanojo pergalę vyriasniam broliui 1 - 3, Edmondas 1 - 3 pralaimėjo Arvydui.

Dėl kelialapio į finalą susikovė Virginijus ir Erikas, kuris 3 - 1 šventė pergalę. Arvydas nugalėjo Adį 3-1.

Dėl trečios vietos susikovė Virginijus ir Adis. 3 - 0 Adžio naudai, Virginijus ketvirtas.

Po labai įtemtos kovos finale pergalę šventė Arvydas, nugalėjęs Eriką 4 - 3.

Pirmadienio vakaras užderėjo daug gražių rezultatų. 180 sumetė: Virginijus, Erikas, Denis. 171 sumetė: Edmondas ir Arvydas. Žaidimą per Bulių baigė: Mindaugas Jasinskas, Darius ir du kartus Ričardas. Nuo 129 į Bulių užsidarė Ričardas. Žaidimą iki 20 strėlytės baigė: Virginijus 18, 20; Erikas 19,20; Rimas 20; Adis 19, Edmondas 20, Arvydas 17, 19.

Balandžio 7 d. žaisime laimingą porą, tai laukiame gausaus smigininkų būrio :)

Trečiadienis. Smūgio reitingas.  Žaidėme laimingą porą. Susirinko 11 dalyvių, turėjome 2 pogrupius.

Pirmame pogrupyje trečia liko Eriko ir Ričardo pora, kurie neiškovojo nė vieno taško. Antri liko Ženia su Mindaugu Skarbaliumi. Pirmas kol kas žengia Virginijus.

Antrame pogrupyje nenugalimi buvo Rimas su Kęstučiu, antri Andrius su Edmondu, trečios liko Vilma su Aurita.

Kad Virgiui nebūtų taip liūdna toliau kovoti, jam reikėjo poros :) Dėl vietos pas vieną iš lyderių susikovė Erikas, Vilma, Aurita, o Ričardas nusprendė negaišti laiko ir išėjo namo treniruotis kitoms varžyboms :) Žaidėme tol, kol nors vienas dalyvis užbaigs žaidimą. Sėkmė šypsojosi Erikui. Galutinėje įskaitoje Ričardas liko 6, o merginų pora užėmė 5 vietą.

Kovose dėl patekimo į finalą susitiko Virgio/Eriko ir Andriaus/Edmondo poros, 3 - 0 laimėjo Virgio ir Eriko pora. O Rimas su Kęstučiu 3 - 0 nugalėjo Ženią su Mindaugu Skarbaliumi.

Labai atkaklioje kovoje, 3 - 2, Ženia su Mindaugu nugalėjo Andriaus ir Edmondo porą.

O finalą įtikinamai laimėjo Rimas su Kęstučiu 3 - 1, Virginijus su Eriku liko antri.

P.S. Rimai, ir aš noriu tokios žaidimo krizės kaip pas tave (tik ne pirmadienio) :)

Ketvirtadienis. Amerigo reitingas. Susirinkome pažaisti elektroninio smiginio. Turėjome 10 dalyvių. Būtų tekę žaisti tik penkiems ištikimiausiems smigininkams, bet padėtį išgelbėjo kauniečiai Darius ir Marius, broliai Metlovai ir Romanas, pastarieji buvo mus pamiršę :)

Pirmieji krito Edmondas ir Marius (IX - X vietos), jiems atiteko po sparnelių komplektą. VII - VIII vietas užėmė Aleksandras ir Donatas. V - VI vietas pasidalino Robertas ir Romanas.

Kovose dėl patekimo į finalą susikovė Erikas ir Ženia, kuris Erikui padovanojo pergalę. Erikas finale. O Darius įveikė Sergėjų. Darius taip pat finale.

Trečią vietą įtikinamai laimėjo Ženia 3 - 0, Sergėjus liko 4. O finale Darius sutriuškino Eriką 3 - 0.

Labai anksti pasidalinome prizus ir išsiskirstėme treniruotis individualiai.

Kitą savaitę laukia dar daugiau varžybų: pirmadienį Brodvėjaus čempionatas, trečiadienį Smūgio čempionatas, o savaitgalį dviejų dienų varžybos Jonavoje.