Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
XX Apuoko turnyras

Į tradicinį pramoginį turnyra susirinko 23 elektroninio smiginio entuziastai. Apuoko turnyruose nuolat yra įsteigiama įvairių prizų. Prieš varžybas, vien tik už dalyvavimą, rėmėjų dovanomis yra apdovanojamos moterys. Žaidėjas surinkęs lygiai 3, 100 ir daugiau taškų gauna alaus bokalą. Žaidėjai pasitraukę iš tolimesnių kovų taip pat gauna po alaus bokalą. Prizais apdovanojami ir sirgaliai, ir gražiauzios vakaro frazės ir t.t. Vėliau galerijoje bus foto. O dabar iškovotos vietos:

XVII - XXIII vietos:

Ieva, Giedrius, Gedas, Mindaugas Jasinskas (Apuoko šeimininkas ir sporto klubo "Vilniaus legionas" vienas iš lyderių :)), Vitas K., Pankas, Simas.

IX - XVI vietos:

Miglė K., Karpis, Reda, Mockus, Tadas, Metalika, Edma, Džiuljeta.

VIII vietą iškovojo Dramblys, VII vietą laimėjo Edska, VI - Šernas, V vieta atiteko Žilvai.

IV vietą iškovojo Ramūnas, III vieta džiaugėsi Dainius.

Antras Apuoko pramoginiame elektroninio smiginio turnyre liko Vytautas Podolianka, kurį finale nugalėjo ir pereinamąją taurę laimėjo Erikas Mačiūnas, sporto klubas "Vilniaus legionas".

Generalinis turnyro rėmėjas: UAB "Švyturys - Utenos alus".

Kitas etapas numatomas rudenį. Iki rudens :)