Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Legionierių pasiekimai Baltijos komandiniame čempionate

2008 metų rugpjūčio 23 - 24 d. įvykusio Baltijos komandinio čempionato sporto klubo Vilniaus Legionas narių pasiekimai.

Individualūs moterų ir vyrų pasiekimai:
  Aurita Sirvydytė ir Vilma Armalienė pasidalino 9 - 16 vietas.
  Kęstutis Garalevičius, Gintaris Armalis, Aleksandras Stankevič liko 33 - 56 vietose.
  Mindaugas Skarbalius, Rimas Želvys ir Jevgenij Judin pasidalino 17 - 32 vietas.

Moterų ir vyrų porinės rungties rezultatai:
  Aurita Sirvydytė poroje su Laura Dreimane užėmė 9 - 10 vietą.
  Vilma Armalienė poroje su Erika Bagdonavičiene iškovojo 3 - 4 vietą.
  Gintaris Armalis poroje su Jaroslovu Svirsku užėmė 17 - 25 vietą.
  Rimas Želvys poroje su Leonidu Smirinenko ir Aleksandras Stankevič poroje su Kęstučiu Garalevičiumi pasidalino 9 - 16 vietas.
  Mindaugas Skarbalius su Jevgenij Judin užėmė 5 - 8 vietą.

Moterų ir vyrų komandinės rungties rezultatai:
  Lietuvos II rinktinė (Vilma Armalienė su Erika Bagdonavičiene) užėmė 9 - 10 vietą.
  Baltijos jungtinė komanda (Aurita Sirvydytė su Laura Dreimane) iškovojo 7 - 8 vietą.
  Vilniaus Legiono komanda (Mindaugas Skarbalius, Jevgenij Judin, Kęstutis Garalevičius ir Aleksandras Stankevič) užėmė 9 - 12 vietą.
  Lietuvos II rinktinė (Rimas Želvys, Gintaris Armalis, Leonidas Smirinenko ir Jaroslovas Svirskas) iškovojo 3 - 4 vietą.

Galutinėje įskaitoje iš 12 komandų Lietuvos II rinktinė iškovojo 7 - 8 vietą, Vilniaus legiono komanda užėmė 11 vietą, o Baltijos jungtinė komanda liko 12 vietoje.

Sveikinu sporto klubo Vilniaus Legionas ir visus Lietuvos smiginio žaidėjus su gražiais pasiekimais.