Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
Paskutinės Vasaros čempionato varžybos

     Šį trečiadienį įvyko paskutinės Vasaros čempionato varžybos. Po kurių susumavus ir atminusavus taškus laukė apdovanojimai. Dėl pirmos vietos aiškinosi Rimas Želvys ir Mindaugas Skarbalius. Neaiški padėtis buvo tarp Arūno Baliukonio, Dariaus Žuromsko, Eriko Mačiūno ir Ženes Judin. Visiems šiems žaidėjams reikėjo užimti kuo aukštesnę vietą. Baigiantis kovoms pogrupiuose įvyksta sensacija !!! Rimas Želvys dėl mažiausiai laimėtų legų neišeina iš pogrupio.
     Rimo (I pogrupis) pogrupyje kovojo Arūnas, Vilma ir Robertas. Po atkaklios kovos pirmą kovą grupėje 3 - 2 laimi Rimas prieš Robertą. Antroje kovoje vos sveiką kailį išneša Arūnas 3 - 2 įveikdamas Vilmą. Trečioje kovoje Rimas 3 - 0 sutriuškina Vilmą. Ketvirtoje kovoje Robertas 3 - 1 nugali Arūną. Supykęs Arūnas ant Roberto už skaudų pralaimėjimą su kaupu atsiima žaisdamas prieš Rimą, 3 - 0 Arūno pergalė. Štai ir paskutinė pogrupio kova. Jei laimi Vilma, tai Rimas iš pogrupio išeina, jei laimi Robertas, tai Rimas lieka III pogrupyje. Robertas 3 - 1 nugali Vilmą ir taip pašalina Rimą iš tolimesnių kovų.
     Antrame pogrupyje labiausiai nervinosi Erikas, jam žūt būt reikėjo išeiti I arba II norint užimti aukštesnę vietą galutinėje įskaitoje. Pirmoje kovoje Virginijus 3 - 0 laimi prieš Auritą. Erikas 3 - 0 nugali Adį. Adis 3 - 0 laimi prieš Auritą. Erikas 3 - 1 nugali Virginijų. Erikas penktoje kovoje grupėje nugali Auritą 3 - 0 ir paskutinėje kovoje Virginijus nugali Adį 3 - 1. Galutinės vietos pogrupyje: Erikas, Virginijus, Adis ir Aurita.
     Trečiame pogrupyje taip pat staigmena: Arūnė sutriuškino mūsų lyderį Mindaugą 3 - 1, bet tai nesutrugdė jam užimti pirmos vietos grupėje. Darius taip džiaugėsi, kad išsaugojo viltis užimti kuo aukštesnę vietą galutinėje įskaitoje, jis antras pogrupyje. Arūnė tik dėl prastesnio legų santykio liko trečia, bet ji surinko taškų tiek pat kiek ir Mindaugas su Dariumi. Ketvirta grupėje liko Raminta.
     Ketvirtame pogrupyje nenugalimas buvo Arvydas, kuris nugalėjo visus varžovus. Antras grupėje liko Ženia, kurį 3 - 1 įveikė tik Arvydas. Trečias su viena pergale liko Gintaris, kuris 3 - 0 įveikė Daivą. Ženiai išėjimo iš pogrupio reikėjo kaip žuvims vandens (gerai čia parašiau :) ).
     Geriausiųjų aštuntukas tęsė kovas iki pirmos vietos. Paskutinio čempionato nugalėtoju tapo Mindaugas, kuris finale įveikė Eriką 4 - 2. Trečią vietą užėmė Arvydas nugalėjęs Darių. Penktą vietą laimėjo Arūnas nugalėdamas Ženią. Septintą ir aštuntą vietas be kovos pasidalino broliukai Robertas (VIII) ir Virginijus (VII), tiesa be kovos.
     Po visų kovų sumavome blogiausius trijų etapų taškus ir juos atėmę išsiaiškinome galutinius Vasaros čempionato 2008 taškus. Į prizus pretendavo tik žaidėjai, kurie sudalyvavo mažiausiai dešimtyje iš trylikos etapų.

     Taigi bendroje įskaitoje pirmą vietą užėmė Mindaugas Skarbalius su 20 taškų. Antrą vietą užėmė Rimas Želvys su 23  taškais. Trečias liko Arūnas Baliukonis su 41 tašku. Ketvirtas Erikas Mačiūnas su 43 taškais. Penktas Darius Žuromskas 49 taškai. Šeštą vietą užėmė Ženia Judin su 51 tašku. Septintas Adis Butkus 76 taškai. Aštunta Vilma Armalienė su 85 taškais ir devinta Aurita Sirvydytė su 100 taškų.

     Tai devintukas žaidėjų, kurie visą vasarą aktyviai dalyvavo kovose dėl 4 Winmau taikinių, taurės už pirmą vietą ir Auritos įsteigtų prizų už penktą vietą ir geriausiai pasirodžiusiai žaidėjai.
     Visa smulkesnė informacija reitingų skyrelyje. Labai atsiprašau, kad kai kur pasigesite rezultatų ir pasiekimų nes pamečiau paskutinio etapo aštunfinalio dokumentus, bet su žaidėjų pagalba viską užpildžiau. Jei ko neparašiau, tai prašau apie savo pasiekimus parašyti komentaruose, o aš tada juos patalpinsiu svetainėjė. Greitai bus ir foto.
     Tikiuosi vasaros čempionatas visiems išėjo tik į naudą. Labai džiaugiuosi visų žaidėjų rezultatais, kurie tikiu ateityje tik gerės. Dar sykį sveikinu nugalėtojus ir susitiksime Brodvėjaus ir Smūgio klasikinio smiginio čempionatuose.  

    

      

 
 
2008 08 28 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
VIII etapas
2020 vasario 26
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020
Vasario 27 d.
Registracija iki 18:20
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E