Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Sugrįžimas į Brodvėjų

Po 3 mėnesių pertraukos sugrįžome į Brodvėjų kur pratesėme Brodvėjaus čempionatą. Susirinko 18 žaidėjų iš planuotų 19. Mus kaip jau tapo tradicija aplankė kauniečiai. Kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį žaidžiame 501 poromis. Žaidėjus suskirstę į du pogrupius pradėjome kautis.
     Pirmame pogrupyje pirmą vietą užėmė Robertas Vozbutas, kuris kovojo vienas nes nesulaukė savo poros. Virginijus Vozbutas su Mindaugu Skarbaliumi užėmė antrą vietą. Mindaugas Jasinskas ir Darius Žuromskas užėmė trečią vietą. Ketvirti Erikas Mačiūnas su Vojciech Klimaševski. Edmondas Kukis su Aurita Sirvydyte liko penkti.
     Antrame pogrupyje nenugalimas buvo Ženia Judin, kuris burtų keliu pogrupyje žaidė vienas. Antrą vietą užėmė Arvydas Kvedaras su Sauliumi Mockumi. Trečią vietą užėmė Rimas Želvys ir Arūnė Kvedarienė. Ketvirtą vietą užėmė Adis Butkus ir Marius Valačinskas. Vilma Armalienė su Eduardu Strašumsku užėmė penktą vietą.
     Kadangi turėjome du žaidėjus, kurie pogrupiuose kovėsi vieni, tai poros pogrupiuose užėmusios paskutines vietas susitiko prie vieno taikinio kur žaidė iki vienos pergalės. Pirma žaidimą baigė Vilma, kuri nukeliavo pas Robertą, antras žaidimą užbaigė Edmondas, kuris prisijungė prie ženės. Eduardas su Aurita toliau kovos nebetese nes buvo tik dvi laisvos vietos į poras. Aurita užėmė 9 vietą, o Eduardas liko 10.
     Tolimesnėse kovose Robertas su Vilma nugali Adžio ir Mariaus porą, kurie užėmė 6 galutinę vietą. Arvydas su Sauliumi laimi prieš Mindaugo J. ir Dariaus porą (8 vieta). Virginijus su Mindaugu S. nugalėjo Rimo ir Arūnės porą (7 vieta). Erikas su Vojciechu nugalėjo Ženią su Edmondu (5 vieta).
     Į finalą be didesnių rūpesčių pateko Arvydas su Sauliumi nugalėję Robertą su Vilma ir Virginijus su Mindaugu S. sutriuškinę Eriką su Vojciechu. Kovą dėl 3 vietos laimėjo Erikas su Vojciechu, kuriems labai nesisekė, bet varžovai buvo gailestingi ir neužsidarinėjo :). Finalą įtikinamai laimėjo Virginijaus ir Mindaugo S. pora, kuri 4 - 0 sutriuškino Arvydą su Sauliumi.

Vakaro čempionai Virginijus Vozbutas ir Mindaugas Skarbalius.