Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Karštas XXI Brodvėjaus čempionatas

     Pirmadienį rinkomės į XXI Brodvėjaus čempionato etapą. Žaidimas vyko "tikroje pirtyje". Brodvėjaus antras aukštas buvo prišildytas saulės, o nuo rugsėjo 1 d. mes žaidžiame antrame aukšte. Žaidžiant finalams pradėjo veikti kondicionierius, bet nuo jo mažai naudos, visi buvome jau po pirties :) Gana apie pirtį, tai pradėsite pavydėti :)
     Mūsų susirinko 17. Keturi pogrupiai: pirmame 5, o likusiuose po 4 žaidėjus.
     Pirmame pogrupyje pirmas Arvydas Kvedaras, o po jo seka Adis Butkus, Ženia Judin (IX vieta), Arūnė Kvedarienė (XIII - XVI VIETA) ir Saulius Mockus (XVII vieta).
     Antrame pogrupyje stipriausias buvo Erikas Mačiūnas, antras Mindaugas Jasinskas, Robertas Vozbutas (X vieta) ir Edmondas Kukis (XIII - XVI vieta).
     Trečiame pogrupyje, po komandiruotės Vokietijoje, stipriausias buvo Gintaris Armalis, antras Artūras Kontorovičius, trečia Aurita Sirvydytė (XI vieta), ketvirta Raminta Kvedaraitė (XIII - XVI vieta).
     Ketvirtame pirmas Rimas želvys po kurio eina Vilma Armalienė, Virginijus Vozbutas (XII vieta) ir Darius Žuromskas (XIII - XVI vieta).
     Pogrupiuose pirmas ir antras vietas užėmę žaidėjai tęsė kovas dėl pirmos vietos. Arvydas 3 - 0 nugali Artūrą (VI vieta). Rimas 3 - 0 laimi prieš Mindaugą (V vieta). Gintaris 3 - 1 nugali Adį (VIII vieta). Erikas 3 - 0 nugali Vilmą (VII vieta).
     Finalo link kelią sėkmingai prasiskynė Arvydas, kuris nugalėjo Rimą 3 - 1 ir Erikas, kuris 3 - 2 nugalėjo Gintarį. Kovoje dėl trečios vietos Gintaris 3 - 2 aplošė Rimą. Finalą 4 - 3 prieš Eriką laimėjo Arvydas Kvedaras, kuris per vakarą nepralošė nė vieno susitikimo.  

     Trečiadienį renkamės į Smūgio čempionatą.

      

      

    

 
 
2008 09 09 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
Dėl Corona viruso varžybos stabdomos iki ...

Mėgėjų lyga 2020 
Atidėta, sekite informaciją.

Smulkesnė informacija: Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau užsisakykite www.smiginis.lt

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E