Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Lithuania open - Legendos taurė 2008

Spalio 25 - 26 dienomis Kaune vyko smiginio varžybos Lithuania open - Legendos taurė 2008. Į Kauną atvyko Estijos, Latvijos, Baltarusijos atstovai. Pirmą kartą varžybose dalyvavo 15 "Vilniaus legiono" atstovų. Viso varžybose dalyvavo 60 vyrų ir 17 moterų.

Spalio 25 dieną vyko individuali rungtis.

Moterys. IV pogrupiai.
Vilma Armalienė pogrupyje užėmė 1 vietą, sekančioje kovoje ją nugalėjo Audronė Nagevičienė. Vilma Armalienė užėmė 5 vietą.
Aurita Sirvydytė pogrupyje užėmė 3 vietą ir prarado galimybę kovoti dėl aukštesnės vietos. Aurita Sirvydytė iškovojo 9 vietą.

Vyrai. 16 pogrupių.
Mindaugas Bendinskas, Edmondas Kukis, Adis Butkus, Vytautas Podolianka labai stengėsi ir puikiai kovojo, bet varžovai buvo stipresni. Ketvertukas legionierių pirmieji krito pogrupiuose ir jiems atiteko 49 vieta.
Mindaugas Skarbalius, Robertas Vozbutas, Saulius Mockus pogrupiuose liko treti ir taip pat prarado galimybę kovoti dėl aukštesnių vietų. Trejetukas užėmė 33 vietą.
Antrais iš pogrupių išėjo Gintaris Armalis, Rimas Želvys, Kęstutis Garalevičius. Pirmais: Mindaugas Jasisnkas, Ženia Judin, Erikas Mačiūnas. Visi šie žaidėjai jau tarp 32 geriausių čempionato dalyvių, kurie toliau kausis dėl aukštesnių vietų.
Gintaris Armalis susitiko su Osvaldu Kšaniu (Šiauliai), kuris laimėjo 4 - 0. Gintaris užėmė 17 vietą.
Rimas Želvys susikovė su Eriku Mačiūnu, kuris 4 - 3 įveikė Rimą. Rimas 17 - tas.
Kęstutis Garalevičius po įtemptos kovos 3 - 4 nusileido Mindaugui Jasinskui. Kęstutis 17 - tas.
Ženia Judin pralaimėdamas 3 - 0 prieš Mindaugą Smolską (Kaunas) sugebėjo susikaupti (legionieriai jam padėjo) ir nugalėjo varžovą 4 - 3. Sekančioje kovoje Darius Labanauskas (Kaunas) nugalėjo Ženią 4 - 0, kuris užėmė 9 vietą.
Erikas Mačiūnas nugalėjęs Rimą Želvį toliau susitiko su Arvydu Kvedaru (Kaunas), kuris laimėjo 4 - 1. Erikui atiteko 9 vieta.
Mindaugas Jasinskas po pergalės prieš Kęstutį Garalevičių susikovė su Leonidu Smirinenko (Klaipėda), kuris nugalėjo 4 - 0. Mindaugas 9 - tas.

Deja, šį kartą prizinių vietų neiškovojome, tikiuosi kitą kartą pasirodysime geriau.

Spalio 26 dieną porinė rungtis. Vilniečių susirinko gerokai mažiau.

Moterys. Vilma Armalienė poroje su Audrone Nagevičiene (Šiauliai) užėmė antrą vietą. Jas finale nugalėjo Latvijos atstovės Kovalevska su Zelenika.

Vyrai. Aukščiausią trečią vietą iš vilniečių iškovojo Gintario Armalio ir Dariaus Labanausko (Kaunas) pora. Penktą vietą iškovojo Artūro Damaševičiaus (Kaunas) ir Adžio Butkaus pora. Devintas vietas iškovojo Eriko Mačiūno / Mindaugo Skarbaliaus ir Ženios Judin / Aleksandro Stankevič (Mažeikiai) pora.

Porinėje rungtyje pasiekimai džiugina.

Artimiausios varžybos Lietuvos čempionatas, kuriame paaiškės Lietuvos čempionas, čempionė, čempionų poros ir čempionė komanda. Tikiu, kad vilniečiai puikiai pasiruoš Lietuvos čempionatui. Sėkmės.