Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
LDO Kauss 2009

     
     Vakar vykusiose smiginio varžybose, susikovė 18 moterų tarp kurių buvo ir Aurita Sirvydytė, ir 49 vyrai, kurių gretas papildė Žilvinas Gaižutis, tai jo debiutas smiginio varžybose, Rimas Želvys ir Erikas Mačiūnas. 
     Moterų 4 pogrupiai (2 po 5 dalyves ir 2 po 4). Aurita pogrupyje nugalėjo Nina Butane (3 - 0) ir Diana Grabčika (3 - 0) ir pralaimėjo 0 - 3 tik čempione tapusiai Vitai Grebska. Dėl patekimo į aštuntuką Auritai teko susikauti su Ligita Vilks, Ligita 0 - 3 pralaimėjo. Dar viena pergalė ir Aurita tarp prizininkių, tačiau reikia nugalėti puikiai žaidžiančią Aveliną Lace, bet ir ši varžovė nesukelia didesnių problemų, 3 - 1 Aurita švenčia dar vieną pergalę. Kovoje dėl patekimo į finalą Aurita susitinka su Zeltite Putninia, kuri nutraukia Auritos pergalių seriją 0 - 4. Aurita užima aukštą trečią vietą. SUPER !!!
     Vyrų 16 pogrupių (visuose po 3 dalyvius, o viename 4). Žilvinas labai jaudinosi ir tai jam sutrukdė laimėti. Pogrupyje jį nugalėjo Uldis Vrublevskis 3 - 0 ir Audrius Rute 3 - 0 (Kaunas). Žilvinas užėmė 33 vietą. Erikas jaudinosi ne ką mažiau ir tai vos nesutrukdė užimti pogrupyje antrą vietą. Kovoje su Ronalds Mežals prireikė 5 legų, 2 - 0 pirmauja Ronalds, 2 - 2 Erikas sunkiai, bet rezultatą išlygina, 3 - 2 Ronalds švenčia pergalę, o Erikas pasižada treniruotis dvigubus. Sekanti kova su Latvijos debiutantu smiginio varžybose prasideda ir liūdnai 2 - 0 pirmauja Normunds Licis, 2 - 2 Erikas vėl išlygina rezultatą, 3 - 2 Eriko naudai, trečią pergalę laimėdamas be vargo ir dar vienas pažadas neatsipalaiduoti. Rimas jau nuo penktadienio nusiminęs dėl prasto savo žaidimo pradeda kovą 3 - 1 prieš Andris Ziemelis (Kaleti), nuotaika puiki, bet pasiektas rezultatas ir žaidimo lygis Rimo nedžiugino. Sekančią kovą 0 - 3 Rimas pralaimi Jurgiui Grabčius, bet vienos pergalės grupėje Rimui užtenka, kad išeitų iš pogrupio.
     Išėjus iš pogrupių antrais numeriais laukia kitų pogrupių stipriausi žaidėjai. Rimas susikauna su Uldis Zeitmanis, pergalę 3 - 1 švenčia Rimas. Eriko laukia kova su Rihards Tomašitskis, 3 - 0 Eriko naudai. Pirmos pergalės išėjus iš pogrupių pakelia nuotaiką. Rimas susikaupęs maksimaliai ir toliau skina pergales, 3 - 0 nugalėdamas Egils Vitols. Erikas taip pat pradeda žaidimą susikaupęs ir pirmą legą laimi prieš Ojars Limbaks, antras legas Eriko rankose tik iki tol kol pasiekia dvigubą, 18 strėlyčių nepasiekia tikslo ir rezultatas 1 - 1, nuotaika pyyyyp, o galutinis rezultatas 3 - 1 Ojars švenčia pergalę. Erikas lieka 9 vietoje. Rimui trūksta tiek nedaug, kad taptų prizininku, bet reikia nugalėti Arūna Čiplį (kas nežinote, tai mažas, plikas ir geriausias Lietuvos žaidėjas iš Mažeikių :) ). Kova puiki, bet Arūno rezultatas dar puikesnis ir jis švenčia pergalę 3 - 0. Rimas užima 5 vietą. SUPER !!!  

     Sveikinu legionierius su puikiomis pergalėmis ir aukštais rezultatais.

    

 
 
2009 01 25 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XXVIII etapas
2020 liepos 8
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020 
IV etapas 
2020 liepos 2 d. 
Registracija iki 18:20 
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E