Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
XI Smūgio etapas

Trečiadienį į boulingo klubą "Smūgis" susirinko 16 žaidėjų, kurie pasidalino į keturis pogrupius po keturis.
I pogrupis: Mindaugas, Aurita, Vilma ir Žilvinas. Mindaugas iš pogrupio išėjo pirmu numeriu, o tarp Auritos, Vilmos ir Žilvino užvirė tikra kova (visi trys turėjo po 1 pergalę ir 2 pralaimėjimus), kurią minimaliu legų santykiu laimėjo Aurita ir išėjo iš grupės antra, aplenkusi Žilviną. Žilvinas dėl to labai nenusiminė, kadangi pogrupyje įmetė savo pirmąjį 180!

II pogrupyje susitiko Rimas, Andrius, Gintaris ir Ramutė. Rimas laimėjo prieš visus ir į ketvirtfinalį išėjo pirmas. Antras pogrupyje liko Gintaris, nusileidęs Rimui, Andrius - trečias, laimėjes prieš Ramutę, kuri liko IV-ta.

III pogrupyje puikiai žaidė Arūnas, nugalėjęs Ženią, Adi bei Darių. Adis liko ketvirtas, Darius trečias, Ženia antra, Arūnas pirmas.

IV pogrupyje žaidė Erikas, Virgis, Artūras ir Kęstutis. Erikas - pirmas, be didesnio vargo įveikęs visus priešininkus. Artūras - antras, palošęs tik Erikui, Virgis - trečias, kuriam visiškai tą dieną nekrito. Kęstutis - ketvirtas, pralaimėjęs visus susitikimus.

Ketvirtfinalyje susitiko poros: Mindaugas - Ženia: 3-1; Erikas - Gintaris: 3:0 (kiek netikėtai sausai pralaimėjo Gintaris); Aurita - Arūnas: 0:3, Rimas - Artūras 3:0.

Pusfinalyje prasidėjo tikras nervų karas: Mindaugas žaidė su Eriku, kuris pirmą legą laimėjo užtikrintai. Sekančiuose leguose taip pat sekė puikus taškų rinkimas, bet... pavedė uždarymai. Tokios serijos, kaip: 60, 45, liko 32 - ... metimas ... nėra. Mindaugas uždaro. Dar vienas legas, Erikas vėl meta "šimtais", Mindaugas stengiasi neatsilikti, Erikas - 60, 30, liko 32 - ... metimas ... vėl pro šalį, Mindaugas užsidaro. Tada Eriko kantrybė ir nervai neatlaikė. "Smūgyje" visi išgirdo visus Eriko mokėtus lietuviškus keiksmažodžius apie tai, ką jis galvoja apie darts, savo metimus ir gyvenimą. :) Ketvirtą legą taip pat Erikas pralošė, ir Mindaugas iškopė į finalą.

Kitame pusfinalyje buvo mažiau aistrų, nors rezultatas taip pat nelabai tikėtas. Arūnas nuskriaudė Rimą sausu rezultatu 3:0.

Kovoje dėl trečios vietos, tebeburnodamas Erikas pralošė sausai Rimui 0:3.

Finalą laimėjo Mindaugas prieš Arūną 4:1.

Vakaro pasiekimai:

Trumpiausi legai: 18-ta - Mindaugas, 19-ta - Rimas ir Gintaris, 20-ta - Rimas, Ženia ir Arūnas.

Uždarymai nuo: 155 - Mindaugas, 109 - Virgis.

180 sumetė: Rimas, Žilvinas.

Buliumi užbaigė: Erikas, Arūnas, Adis.

Kitą trečiadienį vėl renkamės "Smūgyje" nuo 19 val.

 
 
2009 03 20 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XXVIII etapas
2020 liepos 8
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020 
IV etapas 
2020 liepos 2 d. 
Registracija iki 18:20 
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E