Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Mėgėjų lyga 2009

Ketvirtadienį įvyko antras smiginio čempionato Mėgėjų taurė 2009 etapas. Antrame etape sulaukėme 15 žaidėjų. Savo jėgas išbandyti atvyko ir Jonavos smiginio klubo "Strėlė" lyderis Jonas Jonaitis, kuris labai gražiu žaidimu užtikrintai iškovojo pirmą vietą. 
Susiskirstę į 4 pogrupius po 4 žaidėjus, išskyrus ketvirtą grupę, kurioje varžėsi 3 žaidėjai.
Pirmame pogrupyje nenugalimas buvo Saulius Mockus, kuris laimėjo  visas 3 galimas kovas. Antras su dvejomis pergalėmis Darius Kairaitis iš Trakų. Trečias pogrupyje liko Ramūnas Masiulis su viena pergale. Dainius Derkintis labai stengėsi, bet šį sykį tenkinasi 4 vieta grupėje.
Antrame pogrupyje stabiliu ir labai gražiu žaidimu pirmą vietą užsitikrina Nauris Dzikas su trijomis pergalėmis. Antras su dvejomis pergalėmis Žilvinas Gaižutis, kuris po 2 etapų čempionato lyderis. Trečią vietą iškovoja Meldas Laurinavičius (studentas iš Jonavos). Ketvirta lieka Lina Šukaitytė, naujokė smiginio aikštelėje.
Trečiame pogrupyje pirmas Vladimir Syrovatskij su dvejomis pergalėmis. Vytautas Podolianka taip pat su dvejomis pergalėmis, bet Vytautas nesugebėjo pasipriešinti Vladimirui ir jam teko antra vieta grupėje. Trečią vietą laimėjo Rūta Liaudanskaitė, kuri nugalėjo Darių Brokartą (Trakai), kuris liko ketvirtas.
Dar prieš prasidedant kovoms visi jau šnibždėjosi kas ir kur tas Jonas Jonaitis, kaip jis žaidžia ir ko iš jo tikėtis. Jonui nieko kito nebeliko kaip nugalėti visus varžovus ir parodyti kas tas Jonas Jonaitis iš Jonavos :) Ketvirtame pogrupyje nenugalimas Jonas. Antras Andrius Šuminas, Žygimantas Gaižutis lieka trečias.
Tolimesnėse kovose Saulius 2 - 1 nugali Andrių, kuris užima 5 galutinę vietą. Žilvinas 2 - 0, o Vladimiras lieka šeštas. Jonas 2 - 0 prieš Darių Kairaitį, kuris užima septintą vietą. Nauris taip pat sausu rezultatu nugali Vytautą, Vytautas aštuntas.
Žilvinas pirmas prasiskina kelią finalo link nugalėdamas Saulių 2 - 0. Jonas 2 - 1 nugali Naurį, kova buvo graži. Kovoje dėl trečios vietos Nauris 3 - 1 nugali Saulių, kuris lieka ketvirtas.
Finalą įtikinamai rezultatu 3 - 0 laimi Jonas, Žilvinas antras.
Vakaro pasiekimai: Jonas Jonaitis laimi 11 ir pralaimi tik vieną legą, kurį iš jo atėmė Nauris. Nauris 12 legų laimėjo, 3 pralošė. Tai geriausi pasiekimai.
Po dviejų etapų, arčiausiai tonos alaus priartėja Žilvinas Gaižutis - 47 taškai, Andrius Šuminas - 38 taškai, Vladimir Syrovatskij ir Saulius Mockus surinkę po 28 taškus. Visas pergales, laimėtus - pralaimėtus legus, pasiekimus Jūs galite rasti skyrelyje REITINGAI, Mėgėjų lyga 2009 - Bravaria.

Lauksime naujokų, pradedančiųjų ir tik mėgėjų gerai praleisti laiką prie smiginio lentų. Gal Tau atiteks tona alaus?

IKI.

 
 
2009 04 26 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
XXVIII etapas
2020 liepos 8
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020 
IV etapas 
2020 liepos 2 d. 
Registracija iki 18:20 
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E