Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
Legendos taurė 2009 (atnaujinta 05.24)

Gegužės 23 dieną, šeštadienį, Kaune įvyko pirmosios pasaulinio reitingo varžybos.
Atvyko svečių iš Suomijos ir Latvijos. Viso susirinko 18 moterų: 2 suomės, 5 latvės ir lietuvaitės. 48 vyrai: 2 suomiai, 18 latvių, o likusieji, tai stipriausi Lietuvos vyrai.
Iš mūsų merginų geriausiai sekėsi Vilmai Armalienei, kuri iškovojo 9 vietą, Ramutė Kontorovičienė užėmė 13 vietą, o Aurita Sirvydytė - 17 vietą. Individualios rungties nugalėtoja tapo Marija Lindsrron (Suomija), kuri finale nugalėjo Eriką Bagdonavičienę (Jonava).
Nors legionierių vyrų susirinko pakankamai daug (9), bet tik Gintariui Armaliui pavyko išlįsti iš pogrupio ir nukeliauti iki finalo, kuriame jis 6 - 0 įveikė Leonidą Smirinenko (Klaipėda). Ženia Judin užėmė 17 vietą, 25 vietą iškovojo Rimas Želvys, Žilvinas Gaižutis ir Arūnas Baliukonis. 33 vietoje liko Donatas Tarasevičius, Erikas Mačiūnas, Mindaugas Bendinskas ir Virginijus Vozbutas.
Išėjęs iš pogrupio Gintaris nugalėjo: 4 - 2 Topio Pajala (Suomija), 4 - 2 Guntars Grebskis (Latvija), 5 - 4 Darius Labanauskas (Lietuva, Kaunas) ir 6 - 0 Leonidą Smirinenko (Klaipėda).
Gintaris Armalis -  Legendos užkariautojas, nugalėtojas, čempionas :)
Sporto klubas "Vilniaus legionas" Gintarį apdovanos smiginio lenta Unicorn Eclipse už puikią pergalę.

Šiandien (2009.05.24) įvyko porinė rungtis. 8 poros moterų ir 20 porų vyrų.

Mūsų merginos, Aurita Sirvydytė ir Vilma Armalienė, iškovojo 5 vietą. Porinėje rungtyje nugalėjo suomių pora. Vyrai: Arūnas Baliukonis su Kęstučiu Garalevičiumi užėmė 13 vietą. Erikas Mačiūnas su Mindaugu Skarbaliumi ir Rimas Želvys su Artūrų Damaševičiumi (Kauno "Trajektorija) užėmė 5 vietą. Šiandien Gintaris Armalis vėl pasirodė geriausiai iš legionierių. Gintaris poroje su Dariumi Labanausku (Kauno "Trajektorija") užėmė antrą vietą. Arūnas Čiplys (Mažeikiai) su Arvydu Kvedaru (Kaunas) tapo čempionais.

Puikios varžybos, geri rezultatai. SUPER.