Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis Paieška Spausdinti
Lt | En | Ru
Naujienos
 
Zujūnų vid. m - klos smiginio varžybos

Šiandien, birželio 14 dieną, "Bravaria" restorane įvyko Zujūnų vid. m - klos smiginio varžybos. Atvyko 7 merginos ir 5 vaikinai, tai geriausi mokyklos smiginio žaidėjai, kurie dalyvavo varžybose. Vaikai varžėsi dėl taurių už pirmas - trečias vietas, prizu uz daugiausiai taškų (per vieną seriją) ir kas daugiau sumes bulių.

Merginos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, vaikinai kovėsi viename pogrupyje. Kovos vyko tikrai atkaklios. Tarp merginų nenugalima šiandien Katažina, ji nugalėtoja. Antra vieta atiteko Dorotai, kuri tik minimaliu rezultatu nusileido Katažinai. Trečią vietą įtikinamai laimėjo Liucyna, kuri 3 - 0 įveikė Dianą, Dianai atiteko 4 vieta. 5 - 7 vietas užėmė Danguolė, Ivona ir Marta, kuri sumetė daugiausiai taškų 140 ir pataikė penkis kartus į Bulių, už šiuos pasiekimus Marta taip pat buvo apdovanota.

Tarp vaikinų nenugalimas Zbignev, kuris surinkęs visas keturias pergales užėmė pirmą vietą ir net 6 kartus pataikė į Bulių. Antras Daniel surinkęs 3 pergales. Trečias Jacek su 2 pergalėmis. Ketvirtas Mariuš su viena pergale, Mariuš sumetė 123 taškus, daugiausiai tarp vaikinų. Kamil užėmė penktą vietą.

Puikios varžybos ir tikrai stulbinantis naujos kartos žaidimas. Tikiuosi jaunimo susidomėjimas neišnyks ir jau artimiausiu metu turėsime puikių profesionalų.

Visos kovos ir rezultatai čia.

 
 
2009 06 14 Komentarai: 0
 
Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 
Siųsti
svarbu!

Vilniaus Legionas 2020
VIII etapas
2020 vasario 26
 d. 
Registracija iki 18:20
Startas 18:30

Mėgėjų lyga 2020
Vasario 27 d.
Registracija iki 18:20
Startas 18:30 

Smulkesnė informacija
Erikas 8687 86951.
Jei reikia smiginio inventoriaus, tai prašau praneškite iki 17:00, ačiū.

rėmėjai

"VILNIAUS LEGIONAS" FACEBOOK'E